(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кістіон Володимир Євсевійович
Перший заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Особистий прийом громадян:
Четвер з 09-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
10 грудня 2013

 Звертаються до Вас мешканці будинку №24 вул. К. Маркса м. Вінниці з приводу обслуговування нашого будинку ПП «Бокуд» та нарахування плати з утримання будинку.
 На даний час будинок перебуває в жахливому стані та деякі конструкції потребують негайного ремонту  хоча б  для запобігання заподіяння шкоди життю та здоров’ю  як  мешканців  будинку та і інших громадян, що і було визнано на громадському слуханні в присутності представника Департаменту житлового господарства, Вінницької міської ради Лосєва Л.П. яке відбулось 06.11.2013року, та визнано роботу ПП «Бокуд» незадовільною.
 Відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради №995 від 26.04.2012 року контроль за виконання якого покладений на Вас:
 - п.4.1 нарахування за послуги з утримання будинку проводити за фактично надані послуги в звітному місяця, хоча працівники ПП «Бокуд» здійснюють нарахування за незрозумілі послуги коли хочуть як хочуть, відповідаючи що цю роботу вони робили ще пів року тому.
 -   п.4.2 Акти виконаних робіт погоджуються із старшим по будинку, в даному випадку працівники ПП «Бокуд» вирішують що завгодно і як завгодно при цьому акти підписуючи так званою лівою рукою. (підтверджуючі документи в старшого побудинку)
Ми є споживачами і маємо право вільно обирати та отримувати потрібні  послуги, нажаль так не відбувається – працівники ПП «Бокуд»  самостійно обирають перелік та першочерговість послуг з обслуговування будинку та прибудинкової території, які їм вигідні без урахування санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану відповідного будинку та його прибудинкової території;
На звернення та листи мешканців будинку працівники ПП «Бокуд»  ігнорують, вчиняють злочинні дії, після чого повідомляють що ми ще їм вині 17 тисяч гривень.  Не звертаючи уваги на будь які рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради.
 Хоча належним чином  працівники ПП «Бокуд» робіт не проводили і проводять, козирки біля вхідних дверей знаходяться в аварійному стані і в будь який час, частини можуть впасти на мешканців,  дах  будинку протікає, вікна під’їздів побиті вже на протязі довгого часу, також і на протязі попереднього зимового періоду, в зв’язку із чим не зберігалось тепло, електромережа є в жахливому стані та може призвести до пожежі.

 

Мешканці будинку №24 вул. К.Маркса м. Вінниці
Старший будинку  Пенцак  О.В. 

 

Відповідь:
17 грудня 2015

Відповідь на дане звернення знаходиться в прикріпленому файлі.​

Вкладення