(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
10 січня 2021

​11/12/2021 мені видано виписку з МКЛ №1 після стац/лікування. Серед діагнозів фігурує, за МКХ-10 G93.4  2 ст.  Проте згідно з історією хвороби в переддень, коли був виставлений діагноз лікарем з стажем роботи до року Білошицькою Галиною, інший лікар невропатолог/невролого вже провела мій огляд та не вбачала такого діагнозу. Що в свою чергу свідчить про хібний діагноз молодого фахівця G93.4 , 2 ст. Окрім того мені не був проведений опитувальник, або будь-які інші інструментальні дослідження.

Враховуючи викладане прошу:

1) Переглянути хибний діагноз G93.4 із врахуванням діагнозу іншого лікарія невролога, та скасувати його.

2) Розгляд скарги провести за моєї участі, відібрати відповідні пояснення у лікаря Білошицької Галини, з'ясувати хто і з якою метою її запросив повторно проводити мій огляд.

3) Надати для огляду матеріалів перевірки.

4) Відповідь надати в т.ч на ел.пошту та повідомити по телефону.

Відповідь:
26 січня 2021


Департаментом охорони здоров'я Вінницької міської ради опрацьоване Ваше звернення від 10.01.2021 року щодо встановленого лікарем-невропатологом діагнозу під час стаціонарного лікування у КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» та в межах компетенції повідомляємо наступне.

З метою об'єктивного розгляду та з'ясування обставин, викладених Вами у скарзі, взяті пояснення медичних працівників, розглянута медична документація.

З'ясовано, що при внесенні до медичної документації (виписка із медичної карти стаціонарного хворого, форма первинної облікової документації 027/о) шифру захворювання G 93.4 зроблена технічна помилка. Адміністрацією КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» на Вашу електронну пошту надіслана виписка із заміненим шифром на I 67.8, який відповідає встановленому діагнозу. Завідувачем терапевтичного відділенням Вам принесені вибачення за допущену помилку.

З лікарями терапевтичного відділення ВМКЛ №1 проведене додаткове заняття щодо роботи з медичною документацією.

Діяльність департаменту охорони здоров'я міської ради направлена на забезпечення надання жителям міста медичної допомоги на належному рівні. А отже, ми зацікавлені у об'єктивному та оперативному розгляді звернень громадян, які допомагають вирішити проблемні питання медичної галузі.

Дякуємо за Вашу небайдужу громадянську позицію та увагу до проблем охорони здоров'я міста.

Щодо проведення розгляду Вашої скарги у Вашій присутності, доводимо до відома, що враховуючи карантинні обмеження та на підставі рішення виконавчого комітету від 30.12.2020 р. №2937, скасовано особистий прийом громадян та розгляд скарги чи заяви за їх участю до завершення на території України дії карантину встановленого Кабінетом Міністрів України.

Вкладення