(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
07 січня 2021

​Доброго дня.Хочу попросити роз'яснення.Наш будинок на вул.Некрасова 42 уже півтора роки як створив ОСББ.За програмою створення ми попадали під кваліфікацію таких будинків яким надається безкоштовно 2 капітальних ремонти.(будинок 1966 р.)Чи можна отримати пояснення чому робіт не було розпочато і коли плануються виконання даних обіцянок.І взагалі чи буде проводитись хоч якісь ремонтні роботи.Тому, що за період існування ОСББ усі ремонтні роботи проводились силами співмешканців будинку.

Відповідь:
27 січня 2021

Ваше звернення, щодо проведення першого капітального ремонту  житлового  будинку №  42 по вул. Некрасова, після створення ОСББ, розглянуто департаментом житлового господарства.

Будинок за вказаною адресою включено до Переліку багатоквартирних житлових будинків, що потребують капітального ремонту покрівлі та мереж холодного водопостачання згідно Порядку проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій м. Вінниці.

Проте, в результаті запровадження карантинних та обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, відбулось значне зменшення доходів бюджету Вінницької міської ОТГ та скорочення видатків на проведення капітальних ремонтів.

Враховуючи викладене та зважаючи на велику кількість звернень від мешканців та ОСББ міста, роботи з капітального ремонту покрівлі житлового будинку  будуть пропонуватись до включення в проект бюджету Вінницької міської ТГ на 2021 рік. Відповідно роботи з капітального ремонту інженерних  мереж на 2022 рік.


Вкладення