(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
2-а та 3-я середа з 16-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
28 грудня 2020

​Доброго дня!  Неодноразово зіткнулись з проблемою  "супер "  контролю з боку контролерів транспортної компанії.  Про те, що  портрапити в громадський транспорт наразі неможливо, через обмеження, які діють для всіх окрім персіонерів- це одна біль..., а от інша в тому , що контролери заходять в транспорт через зупинку- нові , і перевіряють  одних і тих самих пасажирів !! Більш того, щей хамлять пасажирам! Тобто  за  мої гроші,  я  ще маю слухати грубість?  Що це? Контролери лише формально виконують роботу? Який сенс у тому , щоб одних і тих самих пасажирів   перевіряти? Вони не користуються мобільним зв'язком, щоб скоординувати свої дії? Аби було? Ци контролерів у надлишку ?  Якщо їх забагато, то зрозуміло чому транспортна компанія збиткова!  Роз'ясніть яким документом передбачено потвійна перевірка  проїзду і який у цьому сенс? І розясніть контролерам , що вони  працівники сфери послуг і мають коректно  спілкуватись з пасажирами, бо заробітну плату  вони отримують з грошей пасажирів!

Відповідь:
15 січня 2021

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо роботи контролерів контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день частина громадського транспорту комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» обладнані електронною системою обліку пасажиропотоку, яка фіксує кількість пасажирів що зайшли, вийшли чи перебувають у салонах громадського транспорту. Під час порівняння  даних електронної системи обліку з даними про оплату за проїзд, у разі виявлення суттєвих розбіжностей може бути надіслана додаткова група контролерів контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» на даний маршрут.

Також повідомляємо, що у разі суттєвого зниження оплати за проїзд пасажирами на маршрутах громадського транспорту контрольно-ревізійним відділом комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» здійснюється підсилений контроль щодо оплати за проїзд в громадському транспорті.

Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведені додаткові профілактичні заходи направлені на оптимізацію роботи контролерів підприємства з метою створення максимально комфортних умов для пасажирів громадського транспорту.

Одночасно повідомляємо, що з контролерами контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено позаплановий інструктаж щодо недопустимості некоректної поведінки по відношенню до пасажирів, нетактовності при спілкуванні та попереджено про відповідальність у разі порушення норм професійної етики. Також з контролерами проведено додаткові навчання щодо алгоритму дій та векторів поведінки у випадках виникнення конфліктних і нестандартних ситуацій.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять вибачення за можливі незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом Вінницької міської територіальної громади.

У разі наявності додаткових питань щодо роботи контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства» звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

 

Вкладення