(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
24 грудня 2020

​Шановний Володимир Миколайович.Звертаються до Вас мешанцi мiкрорайону Хутiр Шевченка з проханням звернути увагу на благоустрiй нашого району а саме смiття,яке заполонило всю территорiю. Бездiяльнiсть нашого Квартального комiтету призводить до того що у нас дуже багато мiсць (по вулиця,при дорогах)де ходять кожен день мешканцi,зокрема i зупинка громадського транспорту мунiципального автобуса 20 по вул. Гонти-перетворилось на вiдклади побутового смiття до яких нiкому немае дiла.Хто це мае контролювати,лiквiдувати i слiдкувати-ми незнаемо. Допоможiть розiбратись нам у  цiй ситуацii. 

Відповідь:
06 січня 2021

Ваше звернення щодо засмічення території мікрорайону Хутір Шевченка розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою. За результатами розгляду повідомляю наступне.

За дорученням департаменту, підпорядкованим підприємством, яке задіяно в прибиранні шляхової мережі даного мікрорайону проведено заходи з прибирання закріпленої території.

Окрім цього, повідомлено Асоціацію органів самоорганізації населення, щодо необхідності обстеження території представниками квартального комітету для здійснення необхідних заходів.

Також повідомляю, що відповідно Правил благоустрою територій Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, на об'єктах, елементах благоустрою забороняється вивозити, виносити, викидати або звалювати в не відведених для цього місцях будь-які відходи, траву, гілля, деревину, листя, сніг тощо, влаштовувати несанкціоновані звалища, смітники. Тому, в разі виявлення порушників законодавства у сфері благоустрою населених пунктів, та вищезазначених Правил, прошу зафіксувати факт засмічення території за допомогою фото- відео засобів, та негайно звернутись до правоохоронних органів, КП Муніципальна варта ВМР за тел. 50-89-91, Viber (050) 747 65 63 або до Ситуаційного центру за тел. 067-4-102-101.

Дякуємо Вам, за небайдужість до санітарного стану нашого міста!

Вкладення