(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
09 грудня 2013

​меня интересуеттакой вопрос,мы ежемесячно плотим в жек немалую сумму за содержание дома .Почему же тогда вызов сантехника,електрика стоет 20 грн.+работа,за что мы платим Жеку?????????

Відповідь:
30 грудня 2013

       Повідомляю, що Ваше звернення щодо нарахування по послузі з утримання будинку та прибудинкової території розглянуто.
       Рішенням  виконкому міської ради № 995 від 26.04.2012р. на  будинки встановлено тариф (граничний) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за 1м2 загальної площі. Тариф розраховано згідно Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011р. № 869. Вищезазначеним рішенням затверджено Порядок та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
       Також повідомляю, що вищезазначеними рішеннями зобов’язано  житлово-експлуатаційні підприємства міста вести облік фактично наданих послуг і нарахування  проводити  лише за  фактично надані послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, але у межах граничного тарифу.

Вкладення