(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.  
Приміщення територіального відділення «Старе місто»,  
вул. Брацлавська, 85


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
22 грудня 2020

​Добрий день Роман Сергійович. Дуже прошу допомогти. Вже на протязі 2 років я прошу відремонтувати рушникосушку в ванній кімнаті неодноразово зверталася в ЖЕО, минулої зими приходили сантехніки, сказали що проблема не в моїй квартирі, а по стояку там зроблено в деяких квартирах індивідуальне опалення і вони неправильно щось підключили. Але на цьому все нажаль закінчилось, вана в мене цвіте, помитись холодно. За утримання будинку я кожний місяць плачу 331,80 грн. ,невже за ці роки не можна відремонтувати систему. Навіщо я тоді їм плачу щомісяця. Дуже прошу допомогти. Дякую.

Відповідь:
04 січня 2021

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо роботи рушниковисушувача в квартирі перебуває в стадії опрацювання.

На підставі Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою КМУ від 20.04.2016р. та рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 14.02.2019 року №379 житловий будинок знято з балансу департаменту житлового господарства.

Вказаний житловий будинок перебуває у спільній власності власників приміщень, що розташовані в будинку та відповідно до вимог чинної нормативно - правової бази повинний утримуватись співвласниками за власний рахунок.

Послуги з управління будинку, до переліку яких належать послуги з утримання внутрішньобудинкових інженерних мереж, надаються у відповідності з договором між співвласниками та управляючою компанією. Перелік послуг та їх вартість затверджується зборами співвласників будинку.

Мешканцями житлового будинку самостійно обрано управляючу компанію в особі ТОВ «ЖЕО», з якою заключено договір на управління багатоквартирним будинком.

За інформацією адміністрації ТОВ «ЖЕО», в ході опрацювання звернення з'ясовано, що відсутність циркуляції теплоносія через рушниковисушувач повязано з засміченням трубопроводу внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання на рівні квартири №35.

На зборах співвласників житлового будинку від 20.10.2020 року було визначено, що ремонтні роботи, пов'язані з холодним і гарячим водопостачанням, каналізацією, електропостачанням, які є загально-комунікаційними, у кожній квартирі проводять мешканці квартири самостійно за власний рахунок.

Власник квартири №35 повідомив адміністрацію ТОВ «ЖЕО» про те, що  протягом січня місяця 2021 року проведе заміну ділянки трубопроводу внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання, яка розташована в межах квартири.

Ваше звернення перебуває на контролі в департаменті житлового господарства. Про подальший хід розгляду звернення Вас буде повідомлено додатково.

01.02.2021р.

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо роботи рушниковисушувача в квартирі, розглянуто.

За повідомленням адміністрації управляючої компанії ТОВ «ЖЕО», роботу рушниковисушувача за вказаною адресою відновлено.

28.01.2021 року у телефонній розмові із представником департаменту житлового господарства Вами було повідомлено, що роботу рушниковисушувача в квартирі відновлено.


Вкладення