(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
2-а та 3-я середа з 16-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
15 грудня 2020

​Хочу висловити щиру подяку водію, з яким пощастило їхати двічі 7 грудня за маршрутом муніципального автобуса №6 (шість): перший раз о 12.03 від кінцевої зупинки Олієжиркомбінат, а другий раз о 13.40 від зупинки Площа Перемоги до кінцевої Олієжиркомбінат. Державний номер транспортного засобу АВ 0743 АА. Велике спасибі водію за високий професійний рівень водіння автобусу, теплий та чистий салон, а найголовніше повагу, людяність, тактовність та вихованість у спілкуванні з пасажирами. Переконливе прохання до керівництва КУ «ВТК» якомога частіше ставити цього водія на наш маршрут муніципального автобусу номер 6 (шість) та нагородити премію за високий рівень професіоналізму у роботі.

Відповідь:
30 грудня 2020

Ваше звернення щодо висловлення подяки водію автобуса, що здійснював перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №6 «Олієжиркомбінат – площа Перемоги» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, про що повідомляємо наступне.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за теплі слова, проявлену небайдужість до якості обслуговування пасажирів в громадському транспорті міста.  Ваші слова вдячності підкреслюють те, що наша спільна з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» робота по підвищенню рівня обслуговування та ритмічності роботи транспорту має позитивний результат.

Ваша подяка доведена до адміністрації комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».

Одночасно повідомляємо, що за інформацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» водію даного автобусного маршруту буде надано додаткову премію за грудень місяць поточного року.

Вкладення