(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
2-а та 3-я середа з 16-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
15 грудня 2020


15.12.2020 вранці приблизно 08.10 на зупинці 29-та школа водій тролейбусу №318 не пересвідчився в завершенні посадки пасажирами, не зачинивши двері, різко зрушив з місця, внаслідок чого один з пасажирів, що завершував посадку (одна нога була на сходах, інша на вулиці) втратив рівновагу і впав на вході в тролейбус. Перебуваючи в русі, водій зачинив двері, заблокувавши одну ногу лежачого на сходах пасажира на вулиці та продовжив рух, не пересвідчившись за допомогою зеркал в безпечності руху.

Прошу здійснити виховну роботу з водіями на тему безпеки руху та пояснити, ЩО:
1. Громадський транспорт перевозить людей, а не худобу.
2. Зачиняти двері потрібно перед початком руху, а не після.
3. Перед початком руху пересвідчитись в безпеці руху.
4. Тролейбус - засіб перевезення пасажирів, а не болід Формули 1 - різке зрушення з місця НЕДОПУСТИМЕ!

Також відповідальних за безпеку руху прошу перевірити даний тролейбус на справність, оскільки водій пояснював свої дії несправністю тролейбуса. 


Відповідь:
30 грудня 2020

Ваше звернення щодо роботи водія тролейбуса №338, який 15.12.2020 року працював на тролейбусному маршруті №6 «Залізничний вокзал – Меморіал Визволення» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, про що повідомляємо наступне.

Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування та встановлено, що наведені у Вашому зверненні факти неналежного виконання водієм зазначеного тролейбуса своїх посадових обов'язків 15.12.2020 року підтвердилися.

Водію тролейбуса проведено позаплановий інструктаж щодо необхідності неухильного дотримання вимог «Робочої інструкції водія тролейбуса» під час здійснення посадки-висадки пасажирів. Крім того, даного водія буде позбавлено преміальної оплати за грудень поточного року.

Водночас повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо необхідності дотримання водіями міського громадського транспорту своїх посадових обов'язків та вимог «Робочої інструкції водія тролейбуса» особливо в частині здійснення посадки-висадки пасажирів.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам свої вибачення за незручності, які виникли під час користування громадським транспортом.

Вкладення