(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.  
Приміщення територіального відділення «Старе місто»,  
вул. Брацлавська, 85


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
14 грудня 2020

​SOS

Шановний, Роман Сергійович!

Я мешканка гуртожитка, який знаходиться за адресою вул. Станіславського, 24. Я звертаюсь до Вас від всіх мешканців нашого будинкк.У нас виникла велика проблема. У нас в подвалі, якщо це можна так назвати, стоїть вода, також там завжди сидять безхатченки, там кругом валяються шприци, сидять п'яниці. Там немає дверей, наш ЖЕК що знаходиться на Київській відмовився робити там двері. Але зараз у нас в кімнаті проблема через воду. У нас на першому поверсі в кімнаті сирість та грибок. І це у всіх кімнатах. У всіх кімнатах проживають діти. ЖЕК нічого не робить, звертались неодноразово, телефон ніхто не бере. Вода стоїть невідомо скільки, замітили тільки в суботу. Будь ласка допоможіть нам, а то ми и платимо кошти, а на що ці кошти робить ЖЕК не відомо. В нас нічого не ремонтується, не прибирається. 

Відповідь:
30 грудня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення, яке пов'язано із утриманням житлового будинку №24 по вул. Станіславського, в межах компетенції розглянуто.

За повідомленням адміністрації МКП «Управляюча компанія «Київська», витоки, про які йдеться мова у зверненні, мали місце в наслідок пошкодження трубопроводу воду внутрішньобудинкової системи холодного водопостачання. Працівниками управляючої компанії причину витоку було усунуто.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» зазначені послуги надаються виключно на підставі договору.

Департамент житлового господарства Вінницької міської ради не є виконавцем послуг з управління багатоквартирним будинком та стороною договору.

На підставі Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», рішенням зборів співвласників приміщень будинку №24 по вул. Станіславського для надання послуг з управління будинком обрано МКП «Управляюча компанія «Київська»» та уповноважену особу для підписання відповідного договору.

В додатках до договору за погодженням співвласників визначено перелік та вартість робіт, які планується виконати в період дії договору.

За повідомленням адміністрації МКП «Управляюча компанія «Київська»», роботи по заміні вхідних дверей до під'їздів та підвального приміщення зазначеного будинку до чинного договору між співвласниками та управляючою компанією включено не було.

Співвласники вправі внести роботи по заміні вхідних дверей до під'їзду та підвалу житлового будинку №24 по вул.Станіславського в додаток до договору.

Прибирання місць загального користування та прибудинкової території будинку здійснюється згідно додатку №4 до договору з управління багатоквартирним будинком, що підтверджено актами виконаних робіт, які підписані співвласниками будинку.

Просимо зважити на те, що співвласниками даного будинку самостійно обрано управляючу компанію.

В разі незадоволення якістю послуг з управління будинком рекомендуємо співвласникам переобрати управляючу компанію. З переліком управляючих компаній Ви можете ознайомитись на зовнішньому сайті Вінницької міської ради.


Вкладення