(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
13 грудня 2020

​​Доброго ранку...зробить на стадиони локомотив хочаб 4-5 секторив   з 25 секторив-  легкий косметичний ремонт це всього пару мильнив гривень - установка на 4 сектори пластикових сидигь а не лакок и покраска фарбою  секторив хоча б поверхнево...   хоть  трошки в належний аоверхнево вигляд прошу привести стадион бо це жах винници ця споруда в центри миста.......  по трошки можна приводити в порядок його  и за рокив-  7 ,   почучуть ремонтувати пару секторив в рик видиляти мизерну суму..дякую

Відповідь:
29 грудня 2020

​За дорученням міського голови Ваше звернення щодо встановлення пластикових сидінь на Центральному міському стадіоні розглянуто та опрацьовано комітетом по фізичній культурі і спорту міської ради.

Повідомляємо, що на стадіоні уже встановлено пластикові стільці на 9-ти секторах. Загальна кількість встановлених пластикових стільців складає 5500 шт.

Дерев'яні лавки, які знаходяться на інших секторах, фарбою не фарбуються.

Також повідомляємо, що на даний час проводиться робота з вишукання коштів для забудови нового сучасного футбольного поля.

Вкладення