(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
10 грудня 2020

Шановний Сергіє Володимировичу!

Звертаємось до вас з приводу відмови сільської ради Вінницьких Хуторів прописати  дружину мого сина до нас в дім.  Староста сільради пояснює відмову тим, що сільрада в процесі реорганізації, а база даних в них не сформована для передачі ії до Вінницької міської ОТГ.  Моя невістка, яку я хочу прописати за адресою с. Вінницькі Хутори, вул. Вінниченка, 34, сплачувала податки, як ФОП за попереднім місцем проживання. Там вона вже виписана, а тут не прописують і віповідно, вона не зможе в кінці кварталу сплатити податки до нашої ОТГ. Крім того, нас змушують порушити закон про 10-денний термін перепрописки і потім сплатити штраф.  

Просимо Вашого сприяння в пришвидшенні передачі баз даних і можливості якнайшвидше прописатись до с. Вінницькі Хутори. З повагою, Ювковецька Олександра Дмитрівна.


Відповідь:
28 грудня 2020

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваші звернення від 10.12.2020 р., які надійшли на офіційний сайт Вінницької міської ради, стосовно реєстрації місця проживання в с. Вінницькі Хутори Вінницького району. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до ч. 2 ст. 19, ч. 1, 3 ст.140 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

06 грудня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій». Набуття чинності вищезазначеним Законом створило правові підстави департаменту адміністративних послуг міської ради розпочати надання адміністративних послуг з реєстрації місця проживання мешканцям сіл, що приєднались до Вінницької міської територіальної громади.

Надання адміністративних послуг з реєстрації місця проживання мешканцям сіл, що приєднались до Вінницької міської територіальної громади розпочнеться 23 грудня 2020 року, після завершення робіт із завантаження до Реєстру Вінницької міської територіальної громади масиву даних про зареєстрованих мешканців сіл, що приєднались до Вінницької міської територіальної громади.

Звертаємо Вашу увагу, що з 12 травня 2020 року, в зв'язку з введенням обмежувальних заходів, прийом громадян у Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» проводиться виключно за попереднім записом в режимі онлайн через «Персональний кабінет» на сайті Вінницької міської ради або у телефонному режимі через кол-Центр «Прозорого офісу» та рецепції відповідних територіальних відділень.

Адміністративні послуги у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб мешканцям сіл, що приєднались до Вінницької міської територіальної громади, надаватимуться в Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» та його територіальних відділеннях, а також адміністраторам на віддаленому робочому місці, за адресами:

  • центральне відділення, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 (попередній запис за телефоном (0432) 56-50-50);
  • відділення «Вишенька», м. Вінниця, пр. Космонавтів, 30 (попередній запис за телефоном (0432) 59-90-44);
  • відділення «Замостя», м. Вінниця, вул. Замостянська, 7 (попередній запис за телефоном (0432) 59-90-46);
  • відділення «Старе місто», м. Вінниця, вул. Брацлавська, 85 (попередній запис за телефоном (0432) 59-91-35);
  • смт Десна, вул. Гагаріна, 2.

Також зауважуємо, що статтею 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» визначено обов'язок громадян України, а також іноземців чи осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зареєструвати своє місце проживання протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання.

При цьому, 17.03.2020 р. набрав чинності Закон України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», підпунктом 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» цього закону визначено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням короновірусної хвороби (COVID-19), з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Вкладення