(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

​Особистий прийом громадян:
2-й та 4-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
03 грудня 2020

​Добрый день! Прошу помочь мне в приобретении шприц-ручки для диабетика.  Так случилось, что ручка сломалась, ее выдавали много лет назад, к сожалению, вечного нет ничего. Мама диабетик, ей 83-й год, диабет давно. Механизм ручки перестал выдавливать инсулин. Я побежала в медтехнику в надежде сдать на ремонт- нет, не ремонтируем... в аптеку купить новую ручку- нет, у нас только картриджи и иголки, да и не было никогда... Перелопатила весь интернет, где в Виннице можно купить- нет, только Киев, Сумы, Одесса... Третий день сегодня мама без нормального инсулина, она расковыряла картридж и как-то что-то вводит обычным инсулиновым шприцем, но не думаю, что нормально может угадать дозу. Сегодня поеду в эндокринологический диспансер, но, честно, без всякой надежды. Была у семейного врача, она тоже не знает, где нам взять шприц-ручку, посоветовала поехать к эндокринологу. Мама не ходит, после перелома бедра и операции год назад, только немного по квартире на ходунках. К врачу я ее привезти не смогу. Я не прошу выдать нам ее бесплатно, я хочу просто купить шприц-ручку, но это оказалось совсем не просто, без вашей помощи вряд ли обойтись

Відповідь:
08 грудня 2020

Департаментом охорони здоров'я Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення та повідомляємо наступне.

За інформацією адміністрації КНП «ЦПМСД№4 м.Вінниці» Ваша мати Лутаєва Емма Митрофанівна спостерігається сімейним лікарем з низки захворювань. Цукрознижуючи лікарські засоби (інсуліни) пацієнтка отримує по пільговим рецептам.

Питання забезпечення шприц-ручкою для введення інсуліну Ви вирішили на рівні Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру.

Привертаємо увагу, що даний центр є в підпорядкуванні департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації.

Вкладення