(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
03 грудня 2013

​Опять обращаюсь по поводу уборки территории дома Скалецкого 25.За прошедшую неделю не убиралось ни разу!На этой неделе уже два дня нет уборки.Прошу Вас проконтролировать,чтобы эти дни не включались в оплату.Заранее благодарен.

Відповідь:
23 грудня 2013

  Департамент житлового господарства опрацював Ваше звернення з питання нарахування плати за послуги з утримання будинку №25 по вул. Скалецького та прибудинкової території.
Рішенням виконкому міської ради від 26.04.2012р. №955 зобов’язано житлово-експлуатаційні підприємства міста вести облік  фактично наданих послуг і нарахування  проводити  лише за  фактично надані послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, але у межах встановленого  граничного тарифу.
Виходячи з вищевикладеного, нарахування за послуги з прибирання прибудинкової території проводяться за фактично надані послуги.
Проведеним аналізом нарахувань за послуги з  прибирання  прибудинкової території  за період з січня 2012р. по листопад 2013р. встановлено наступне.
В 2012р. нарахування за  послуги  з  прибирання прибудинкової території біля будинку №25 по вул.Скалецького проводилися у  травні, червні (покіс трави) та в жовтні (прибирання листя).
За період з січня по вересень 2013р. та  в  листопаді 2013р. прибирання прибудинкової території не проводилося, відповідно і  нарахування за дані послуги не здійснювалося.  В 2013р.  нарахування за послуги з прибирання прибудинкової території  проводились в серпні  в повному обсязі та частково у вересні та жовтні.
За повідомленням ТОВ «ЖЕО» на сьогоднішній день питання прибирання прибудинкової території зазначеного вище будинку врегульоване.​

Вкладення