(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
03 грудня 2013

​                                                   Уважаемый Сергей Иванович!

Обращаюсь к ВАМ от себя лично и по просьбе жителей дома №18 по ул.Репина( квартиры 112,116,120,132,144).

1.В течении продолжительного  времени в указанных квартирах нет стабильного водоснабжения горячей водой: она то есть,то её нет,течёт или холодная или еле тёплая.А платим-то за горячую...

2.С началом отопительного сезона перестали греть полотенцесушители в ванных комнатах,при этом в нашем подъезде(4 подъезд) батарея "жарит" на полную.Зачем???

По поводу указанных недостатков жители неоднократно обращались в ЖЭК №15. 

Зная,что ВЫ -человек слова и дела: убедились в этом когда по нашей просьбе в октябре Вами было организовано в кратчайший срок ямочный ремонт внутридворовой дороги около нашего дома,и теперь надеемся на положительное решение нашей проблемы.

С уважением  А.БОНДАРЕНКО

Відповідь:
30 грудня 2013

       Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення, щодо неналежної якості послуг з централізованого гарячого водопостачання в будинку №18 по вул. Репіна опрацьовано.
За повідомленням адміністрації МКП ЖЕК-15 неналежна якість послуг з централізованого гарячого водопостачання зазначеного будинку пов’язана з підвищенням гідравлічного опору, тобто зменшенням діаметру перетину трубопроводів стояків гарячого водопостачання.
Робота по заміні стояків віднесено до робіт капітального характеру.
       Прошу прийняти до уваги, що в житловому фонді, який перебуває в комунальній власності міської громади перебуває значна кількість будинків  забудови 60-70-их рр. минулого сторіччя, конструктивні елементи та інженерне обладнання яких потребує капітального ремонту.
       На жаль в державному бюджеті кошти на підтримання в належному технічному стані житлових будинків та їх обладнання не передбачаються. 
       Відповідно до Постанови від 01.06.2011р. №869 про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги, в склад тарифу витрати на проведення капітальних ремонтів житлового фонду не включаються.
       Місцевий бюджет не в змозі одночасно задовольнити потребу в коштах  на проведення капітальних ремонтів.  
       Виконкомом Вінницької міської ради рішеннями від 28.05.2009р. №1107 та від 22.04.2010р. №778 визначені шляхи забезпечення вчасного капітального ремонту житлового фонду м. Вінниці, відповідно до яких капітальний ремонт проводиться в першу чергу на будинках, де створено та функціонує ОСББ, на інших - за умови добровільної участі мешканців в фінансуванні капітального ремонту або придбання мешканцями відповідних матеріалів.
       В разі бажання мешканців виконати заміну стояків  їм необхідно спільно з експлуатуючою будинок організацією провести збори де визначитись в об’ємах робіт, які підлягають виконанню, їх вартості та порядку надання доступу в квартири через які проходить зазначений стояк.
Рішення зборів з підписами всіх мешканців надати департаменту житлового господарства.​

Вкладення