(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9E%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%90.jpg
Очеретний Андрій Михайлович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Забезпечує реалізацію інноваційної політики в місті, залучення інвестицій у виробничу сферу, створення умов для розвитку підприємництва, організацію та координацію роботи по прийому міжнародних та урядових делегацій.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок  з 10-00 год  до 11-00 год, 
2-й та 3-й понеділок з 14-00 год  до 15-00 год
Кімната особистого прийому №1


Звернення:
23 листопада 2020

​Шановний керівник!

13 жовтня була відкрита дошка на будівельному технікумі ппо чорнобильців та названу площу!

Ви засвітилися разом з владою!

Ми чорнобильці Вам та решті посадовців ВМР повідомили що сюди потрібно додати дошку куди посадовці ВМР та громадскість мають покладати квіти або герлянди!

Минув час ВИБОРИ ПРОЙШЛИ!

Наші питання залишаються на папірі ,чи ЯК?

До 35 річниці трагедії аварії на ЧАЄС залишається 135 днів?

Відповідь:
14 грудня 2020

Ваше звернення від 24.11.2020 року, яке надійшло на сайт Вінницької міської ради щодо меморіальної дошки відносно найменування площі на честь Героїв Чорнобиля  уважно розглянуто.

За результатами розгляду та у межах наданих повноважень повідомляємо наступне.

Виконавчі органи Вінницької міської ради, з великою повагою ставляться до подвигу Героїв Чорнобиля.

За інформацією департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради ще у 2016 році на опрацювання листа Вінницької міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» від 04.04.2016 р. № 23/33 департаментом підготовлено проєкт, а виконавчим комітетом прийнято рішення від 07.04.2016 р. № 820 «Про надання дозволу на встановлення меморіальної дошки щодо назви площі на честь Героїв Чорнобиля».

У п.2 вищезазначеного рішення визначено Вінницькій міській громадській організації «Союз Чорнобиль України»  виступити замовником на розроблення необхідних проєктних рішень і встановлення меморіальної дошки та погодити зазначені рішення (в тому числі зміст тексту) з департаментом архітектури та містобудування.

Представники ВМГО «Союз Чорнобиль України» до департаменту архітектури та містобудування щодо розгляду та погодження проєкту дошки не звертались.

ВМГО «Союз Чорнобиль України» неодноразово зверталось з вимогами щодо встановлення меморіальної дошки, але жодного разу не піднімала питання стосовно фінансування її виготовлення та встановлення.

Разом з тим інформуємо, що кошти бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на встановлення меморіальних дошок не передбачені. 

Департаментом архітектури та містобудування надавались роз'яснення алгоритму встановлення меморіальної дошки, обов'язковим пунктом якого є визначення джерел фінансування робіт з виготовлення та встановлення даної дошки.

Разом з тим повідомляємо, що виготовлення та встановлення об'єктів малої пластики (в т. ч. меморіальних дошок) не відноситься до повноважень департаменту архітектури та містобудування міської ради.

У 2020 році під час розгляду чергового звернення ВМГО «Союз Чорнобиль України» міським головою було надано доручення щодо встановлення меморіальної дошки.

Департаментом архітектури та містобудування разом з МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» підготовлено ескіз пам'ятної дошки.

В жовтні поточого року на фасаді будівлі Вінницького коледжу будівництва і архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою пр. Коцюбинського, 53 встановлено меморіальну дошку  відносно назви площі на честь Героїв Чорнобиля (скульптор – В. М. Оврах).

Джерело фінансування – благодійні внески.

Разом з тим інформуємо, що на фасаді будівлі Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА по пр. Коцюбинського, 53 окрім даної пам'ятної дошки щодо найменування об'єкта топоніміки встановлено ще чотири:

  • на честь великого українського письменника М. М. Коцюбинського,
  • на честь Героїв Радянського Союзу Єгоровича В. О., Зіндельса А. М., Стрілецького П. Ф., Філіповського І. М., Фіщука  В. М.,
  • на честь Почесного громадянина м. Вінниці, учасника бойових дій періоду Великої Вітчизняної війни, Заслуженого будівельника України Блащука В. Т.,
  • на честь видатного українського спортсмена Б. П. Мельника,

та полиці для квітів під жодною дошкою не встановлені.

Враховуючи вищевикладене, нагальна необхідність у встановленні під пам'ятною дошкою стосовно назви площі на честь Героїв Чорнобиля полиці для квітів відсутня.

Принагідно інформуємо, що існує можливість для покладання квітів до пам'ятника  «Жертвам Чорнобиля»по вул. Київській (на набережній).

Вкладення