(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
23 листопада 2020

​Доброго дня, шановний Володимир Миколайович!

Мешканці які проживають на провулку Магістрацький, просять допомоги (знайти можливість, включити в витрати на 2021 рік)в забезпеченні ямкового ремонту асфальтного покриття аварійно-небезпечної ділянки. На данній ділянці, в звязку з атмосферними опадами, відбувається поступовий зсув грунту. Дякуємо за розуміння.
Відповідь:
08 грудня 2020

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо ремонту дорожнього покриття пров. Магістратський.

Повідомляю, що дорожнє покриття пров. Магістратський потребує ремонту капітального характеру, але кошти, виділені із міського бюджету на капітальний ремонт доріг вулиць приватного сектору на умовах співфінансування з мешканцями, а також черговість, на жаль, не дають можливість включити в план ремонтних робіт департаменту комунального господарства та благоустрою на 2020-2021рр. пров. Магістратський. Дане питання буде розглядатись протягом наступних років, при наявності коштів на дані цілі.

Водночас повідомляю, що довгостроковий план розвитку м. Вінниці передбачає влаштування поліпшеного твердого покриття на всіх дорогах. На сьогоднішній день видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць приватного сектору першочергово будуть призначатись на ті об'єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування.

Питання доцільності проведення асфальтування пров. Магістратський до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ньому повинно вивчатись мешканцями спільно із головою квартального комітету (якщо вони не прокладені).

Про прийняте на загальних зборах мешканців вулиці рішення, квартальний комітет інформує асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для подальшого включення об'єкта до планів господарської діяльності на наступні роки.

Вкладення