(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9E%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%90.jpg
Очеретний Андрій Михайлович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

​Забезпечує реалізацію інноваційної політики в місті, залучення інвестицій у виробничу сферу, створення умов для розвитку підприємництва, організацію та координацію роботи по прийому міжнародних та урядових делегацій.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок  з 10-00 год  до 11-00 год, 
2-й та 3-й понеділок з 14-00 год  до 15-00 год
Кімната особистого прийому №1


Звернення:
04 листопада 2020

Заява

Я, Сергій Володимирович Крисак, 1989 року 14-го лютого в УССР в місті Вінниця (свідоцтво про народження IV-AM №270095, видане Вінницьким міським бюро записів актів громадянського стану 07 березня 1989 року)

Вимагаю:

-  активувати мене особисто в статусі Громадянина в конституційний правовий простір Громадянина Республіки України (ст. 5, Конституції), утвореної Декларацією про Державний суверенітет та Референдумом про незалежність в 1991-ому році в зв'язку із необхідністю прийняття спадщини – тобто своєї публічної частки Національного багатства в поколіннях Українського народу від колишнього власника, тобто від влади рад Української Радянської Соціалістичної Республіки і визнати мене спадкоємцем згідно ст. 13, 14 Конституції моєї публічної частки національного багатства;

- відкрити на мене рахунок в державному «Ощадбанку» на мою частку Національного багатства та перерахувати туди мою частку доходу від спільної публічної власності;

-  видати легітимний паспорт громадянина України з державним гербом згідно ст. 20 Конституції України;

- повідомляти мені щоденно стан мого рахунку, згідно ст. 67 Конституції вважати мій ідентифікаційний код платника податків публічним соціальним номером, куди я сплачую обов'язкові соціальні внески у разі нестачі прибутків від економічної діяльності держави чи територіальної громади міста Вінниці і податків з інших секторів економіки;

-  вказати мені фінансовий рахунок територіальної громади для сплати мною особисто туди соціальних внесків, (тому, що громадянин як засновник держави не платить податків);

-  повідомити мені про пакет соціальних гарантій, пільг, зауважень і таке інше.

Вимагаю провести загальні довірчі (50% + 1) збори Громадян міста, ратифікувати Статут територіальної громади міста Вінниці як юридичної особи ПУБЛІЧНОГО права і активувати місцеве самоврядування згідно Конституції ст. 140-143.

Давайте жити відповідно до Конституції, а не в тому олігархічному недорозумінні з яким ми зустрічаємось щодня з 28 червня 1996 року.


Відповідь:
18 листопада 2020

​Виконавчими органами Вінницької міської ради опрацьовано Ваше звернення від 04.11.2020 р. щодо питань згідно переліку. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Щодо першого питання Вашого звернення повідомляємо, що відповідно до ч. 1 ст. 1216 ЦК України, спадкуванням є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Тобто, законодавство України не визначає спадкуванням та не передбачає такої процедури як вказаний Вами перехід прав та обов'язків від Української Радянської Соціалістичної Республіки до окремої фізичної особи.

За таких обставин, вказане у першому питанні Вашого звернення прохання не підлягає задоволенню.

Щодо другого питання Вашого звернення інформуємо, що чинне законодавство України не передбачає такої процедури як «перерахування частки доходу від спільної публічної власності».

За таких обставин вказане у другому питанні Вашого звернення прохання не підлягає задоволенню.

Щодо третього питання Вашого звернення доводимо до відома, що відповідно до п. 2 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 р. № 2503-XII, паспорт громадянина України видається кожному громадянинові України центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства (Державна міграційна служба України), після досягнення 16-річного віку.

Розділом IV тимчасового порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.06.2019 року № 456 визначено порядок та підстави для обміну паспорта, а розділом VI вказаного порядку – порядок та підстави для видачі паспортів замість утрачених або викрадених.

За таких обставин, для отримання паспорту України Вам необхідно звернутись до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України.

Щодо четвертого та п'ятого питання Вашого запиту, інформуємо, що відповідно до ч. 1 ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку визначено Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

З огляду на зазначений вище Закон, повноваження щодо адміністрування єдиного внеску покладено на податкові органи (Державна податкова служба України та її територіальні органи).

За таких обставин повідомляємо, що вказані у четвертому та п'ятому питаннях Вашого звернення прохання не підлягають задоволенню.

Щодо шостого питання Вашого звернення, повідомляємо, що відповідно до п. 1.1. «Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської об'єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 29.03.2019 р. № 1646, визначено порядок та умови надання матеріальної грошової допомоги як однієї з форм надання соціальних послуг жителям Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах відповідно до статті 5 Закону України «Про соціальні послуги».

Відповідно до п. 1.6. вказаного вище Положення, складними життєвими обставинами є обставини, спричинені інвалідністю, віком, станом здоров'я, соціальним становищем, життєвими звичками і способом життя, внаслідок яких особа частково або повністю не має (не набула або втратила) здатності або можливості самостійно піклуватися про особисте (сімейне) життя та брати участь у суспільному житті.

Якщо у Вас настали вищезазначені обставини, рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення (Лівобережне) департаменту соціальної політики Вінницької міської ради (щодня з 9:00 до 17:00 години, у п'ятницю до 16:00 (крім вихідних та святкових днів) за адресою: вул. Замостянська, буд. 7, м. Вінниця (ЦАП «Прозорий офіс», 2-ий поверх) після закінчення карантинних заходів). Попередній запис буде здійснюватися за тел: 50-86-77, 50-86-69, 50-86-70, 50-86-73.

Принагідно інформуємо, що Статут територіальної громади міста Вінниці затверджено рішенням Вінницької міської ради від 29.10.2010 р. № 2975 (зі змінами).

Вкладення