(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кушнір Сергій Іванович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00.
Кімната особистого прийому №2

Звернення:
29 листопада 2013

​Доброго дня, Сергій Іванович! Спершу хочу подякувати за оперативне реагування на моє звернення щодо жахіть у підвальному приміщенні на Хлібній 23. В квартирі можна жити! ДЯКУЮ! 

Сергій Іванович, хочу звернутись до Вас знову - адже я вже впевнилась, що Звернння без уваги не залишаються!  У нашому будинку - Хлібна 23 по проекту було передбачено сміттєпровід, але його так і немає. Від цього ніхто не страждає, та і питання в іншому.

Біля входу у підїзди є невеличкі приміщення для того ж сміття. У будинку 6 підїздів, тобто є 6 таких приміщень. Чи є можливість якимось чином їх приватизувати,  чи правомірне їх використання жильцями у власних потребах - ставити коляски, велосипеди? У кількох підїздах жильці роками користуються цими "захопленими" приміщеннями, поставили власні, навіть залізні двері і користуються. Прибиральниця таким же приміщенням у своєму підїзді також частково користується у власних цілях - тобто зберігає там не лише робочі інструмнти,  а також велосипед, і т.ін. У моєму підїзді двері у це приміщення поламані (хоч і висять на них 2 навісних замка), скло вибите, всередині купа шмаття, яке гниє. Та навіть з пожежної точки зору небезпечно - адже зловмисники можуть через вибиту шибку підпалити те приміщення. Я проживаю на 1 поверсі, балкона не маю, чи можу я взяти в користування це приміщення - тобто чи є офіційні шляхи до того? 

Відповідь:
18 грудня 2013

     За дорученням міського голови департамент житлового господарства розглянув  порушене Вами питання щодо можливості приватизації  нежитлового приміщення  комори (бувший сміттєзбірник)   в будинку по вул. Хлібна,23 та повідомляє наступне.
     Виконавчий комітет міської ради в своїй діяльності  користується виключно  Конституцією,   Законами  та іншими  законодавчими актами України.
Відповідно п.2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»  та рішення  Конституційного Суду України  від 02.03.2004р.  допоміжні приміщення (підвали, сараї, кладовки, горища, колясочні, коридори та інші місця загального користування) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир багатоквартирних будинків і власники квартир є  рівними у праві володіння, користування та розпорядження допоміжними приміщеннями.
     З  огляду на вищевикладене, у виконкому міської ради відсутні  правові підстави щодо прийняття рішення  про  надання Вам в особисте користування    нежитлового приміщення бувшого сміттєзбірника, яке на даний час використовується прибиральницею як допоміжне приміщення для зберігання інвентарю.
     Порушене Вами питання  може бути вирішене лише у випадку  створення ОСББ, що  передбачено  Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»  та розгляду  питання на загальних зборах   власників   спільного майна.
     Необхідну інформацію про створення ОСББ Ви можете отримати  по телефону  59-53-09 або на інтернет-сайті (www.osbb.vinnytsya.info.).
     Стосовно вибитого віконця  повідомляю, що  з метою запобігання  підпалення речей, що зберігаються  в приміщені, силами  ТОВ «ЖЕО» дане віконце було  тимчасово  закрито листом  фанери. ​

Вкладення