(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
01 листопада 2020

​​Доброго дня. До Вас звертаються мешканці вулицi Олега Антонова з проханням сприяти  встановленню пішохідного переходу в районі маршрутної зупинки по  вулиці  Олега Антонова 13Б,ЖК Андорра. Машрутна зупинка є, а керованного переходу немає. В звязку з цим утворюється небезпечна сітуація для дорослих і дітей , якi  перетинають дорогу після виходу з маршрутного таксі. Заздалегідь дякуємо за допомогу.

Відповідь:
13 листопада 2020

Ваше звернення щодо влаштування регульованого пішохідного переходу  по  вул. Олега Антонова в районі житлового комплексу «Андорра»  опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами опрацювання інформуємо.

Дане  питання   розглядалось  на  засіданні  координаційної  ради  з  питань  безпеки дорожнього  руху. За  результатами  розгляду координаційною радою вирішено:

Враховуючи складний профіль дороги по вул. Олега Антонова в районі житлового комплексу «Андорра»,  влаштування нерегульованого пішохідного переходу значно погіршить стан безпеки дорожнього руху на зазначеній ділянці  вул. Олега Антонова.    

З метою забезпечення безпеки руху пішоходів через вул. Олега Антонова в районі житлового комплексу  «Андорра» координаційною радою погоджено встановлення світлофорного об'єкту  в режимі  «Табло виклику пішохідне».      

На жаль, враховуючи складну ситуацію в країні щодо запобігання поширенню короновірусної хвороби COVID-19  та вжиття заходів економії бюджетних коштів,  суттєво обмежено видатки з бюджету Вінницької міської ОТГ на поточний рік.

Враховуючи вищевикладене, питання щодо встановлення світлофорного об'єкту з влаштуванням регульованого пішохідного переходу  по  вул. Олега Антонова  в районі житлового комплексу «Андорра»  буде розглядатись протягом наступних років при наявності відповідного фінансування.

На сьогоднішній день,  при переході проїзної частини вул. Олега Антонова в районі житлового комплексу «Андорра»  необхідно керуватись Правилами дорожнього руху України. (П. 4.8 Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.)

Вкладення