(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

​Особистий прийом громадян:
2-й та 4-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
28 жовтня 2020

​доброго вечора! З понеділка не можу отримати направлення на Ковід у сімейного лікаря ( Бусел Зорина Петрівна). Одні обіцянки, завтра - післязавтра. Поради - йти в приватну клініку і здати там. Ми вже раніше здавали 2 рази у приватній клініці тест на Ковід. 

Ізолюватися немає куди, є маленька дитина. 

Прошу допомоги. 

Відповідь:
11 листопада 2020

Департамент охорони здоров'я міської ради в межах на Ваше звернення повідомляє наступне.

Надання медичної допомоги жителям Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, у т.ч обстеження, з підозрою на COVID-19 та з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19 здійснюється відповідно до чинних стандартів, затверджених наказами МОЗ України та регламентуючих документів департаментів охорони здоров'я Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради. Зокрема, Порядок тестування на COVID-19 осіб визначений чинними Стандартами медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)».

В обов'язковому порядку лабораторне обстеження на COVID-19 з використанням методу ПЛР проводиться наступним особам:

пацієнтам, які відповідають визначенню підозрілого, ймовірного випадку захворювання на COVID-19, з ознаками ГРВІ, вірусної пневмонії та/або ТГРС, яким не проводився скринінговий тест на визначення антигену SARS-CoV-2 або при наявності позитивного результату скринінгового тесту на визначення антигену SARS-CoV-2 (додаток 2);

пацієнтам з позагоспітальною пневмонією;

контактним особам при появі симптомів, які не виключають COVID-19 (додаток 5 Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)».

особам, у яких при проведенні дослідження методом ІФА або ІХЛА виявлено Ig A, IgМ, IgG та/або сумарні IgМ, IgG.

Вашим сімейним лікарем КНП «ЦПМСД№2 м.Вінниці» Вам було організовано проведення  обстежень (у т.ч. проведення ПЛР дослідження 30.10.2020р) та курсу лікування. 

В телефонній розмові з працівником департаменту 10.11.2020р Ви підтвердили позитивне вирішення Ваших питань, діями свого сімейного лікаря  задоволені.

Вкладення