(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
28 жовтня 2020

Шановний Володимире Миколайовичу!

Користуючись нагодою засвідчую Вам свою повагу та вдячність за кропітку роботу щодо благоустрою нашого міста.

 Повідомляю, що останнім часом,  почастішали випадки не вивезення залишків рослинного походження з території мого домогосподарства. Так, согодні вкотре не вивезено опале листя, яке було належним чином упаковано в мішки для сміття.

На жаль, вище зазначене листя не уявляється можливим компостувати через їх ураження вірусною хворобою, яка другий рік поспіль вражає фруктові древа (груші) на моїй присадибній ділянці.

Прошу вжити відповідних  організаційних заходів, щодо вивезення, належно упакованих, залишків рослинного походження , які з різних причин не підлягають компостуванню.

З повагою, Христофоров І.Ф.

Відповідь:
12 листопада 2020

​Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо вивезення залишків рослинного походження.

Повідомляю, що вищевказане в зверненні питання перебуває на контролі департаменту комунального господарства та благоустрою. Про подальший розгляд та опрацювання звернення Вас буде поінформовано додатково.

05.01.2021

Ваше звернення щодо питання організації вивезення відходів рослинного походження, розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою. За результатами розгляду повідомляю наступне.

За інформацією виконавця послуг, зазначена у зверненні ситуація виникає через перевищення норм надання послуг з вивезення побутових відходів на 1 мешканця, затверджених рішенням виконкому № 1081 від 04.06.2020р., яка складає середньодобову норму на розрахункову одиницю для одноквартирних будинків - 6,94 л.

Одночасно інформуємо, що за договором на вивіз ТПВ між перевізником та власниками будинковолодінь, відходи рослинного походження, будівельні, гілля, до переліку побутових відходів вказаних на вивезення не входять, оскільки згідно чинного законодавства та Методичних рекомендацій з визначення морфологічного складу твердих побутових відходів, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.02.2010р. №39 опале листя та гілля не належить до побутових відходів.

Відходи, що перевищують середньодобову норму та невказані в договорі на вивіз вивозяться окремо за замовленням власників будинковолодінь. Також існує домовленість квартальних комітетів з виконавцем послуг щодо вивезення листя, окремо по одному мішку (безкоштовно) за одне вивезення.

Вкладення