(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A8%D0%B8%D1%88.jpg
Шиш Олександр Володимирович
Директор департаменту, Департамент охорони здоров’я

Вирішує питання сфери охорони здоров’я, надання населенню якісної медичної допомоги і медичних послуг через мережу комунальних лікувально-профілактичних підприємств, установ і закладів.

​Особистий прийом громадян:
2-й та 4-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  

1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-14
Звернення:
21 жовтня 2020

​​Шановний Олександре Володимировичу, прошу Вас звернути увагу і посприяти перенесенню, або проведенню капітального ремонту на підстанції 1 КНП "ТМО "ВОЦЕМДМК ВОР"( КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ), що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вул.Пугачова 1. Це найбільша підстанція екстреної медичної допомоги в місті Вінниця, за територією обслуговування. Там працює близько 230 людей в 5 змін. Там неприйнятні умови праці, вже понад 30 років не проводився капітальний ремонт. Дах будівлі протікає, стіни просочені грибком, місць для відпочинку персоналу не вистачає. Такі умови праці є шкідливими для медиків, які там працюють. Будь ласка прийміть міри.

Відповідь:
12 листопада 2020

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 21.10.2020р. щодо приміщення по вул.Пугачова,1 на що повідомляємо наступне.

Приміщення по вул.Пугачова,1 надаються в оренду КНП «Територіальне медичне об'єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради» (КНП «ТМО «ВОЦЕМДМК ВОР») з 2017р. Розмір плати за оренду приміщень становить 1 грн. в рік відповідно п.4.6.1 Положення про оренду комунального майна територіальної громади м.Вінниці.

Відповідно умов договору оренди орендар зобов'язаний був щорічно проводити поточний ремонт орендованих приміщень  для підтримання їх належного стану і забезпечення відповідних умов праці та мав право при необхідності проводити капітальний ремонт орендованих приміщень за згодою орендодавця.

При прийнятті рішення щодо проведення капітального ремонту приміщень по вул.Пугачова,1 Вінницька міська рада прийме дольову участь в проведенні ремонтних робіт.

Також, доводимо до Вашого відома, що при необхідності і відповідного звернення Вінницька міська рада готова передати будівлю по вул. Пугачова,1 у спільну комунальну власність територіальних громад Вінницької області.

Вкладення