(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
27 листопада 2013

​Шановний Максим Петрович, прошу вас з'ясувати чи будуть відновлені подальші дії комісії з розгляду конфліктних питань та апеляцій в сфері містобудування. Дякую за відповідь.  

 

Відповідь:
04 грудня 2013

На Ваше звернення щодо роботи комісії з розгляду конфліктних питань та апеляцій в сфері містобудування повідомляємо наступне.
Комісія з розгляду конфліктних питань та апеляцій в сфері містобудування, яка діяла до 01.01.2013 року, припинила свою діяльність.
Рішенням виконкому міської ради від 29.08.2013р. № 1912 створена комісія зі спорів в сфері містобудування при виконкомі міської ради, яка розглядає спірні питання в сфері містобудування, що виникають між фізичними або юридичними особами та виконавчими органами Вінницької міської ради, у випадках:
1. повернення замовнику пакету документів для видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі – будівельний паспорт) або внесення змін до нього щодо об’єктів, будівництво яких розпочато/здійснюється без отримання чи реєстрації відповідних дозвільних документів;
2. відмови замовнику у видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки (далі – містобудівні умови та обмеження) або внесенні змін до них щодо об’єктів, будівництво яких розпочато/здійснюється без отримання чи реєстрації відповідних дозвільних документів;
3. виявлених відхилень тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (далі - ТС) від паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (далі - паспорт прив’язки ТС та/або від «Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Вінниці» (далі – Комплексна схема);
4. зайняття земельної ділянки за відсутності відповідних документів внаслідок помилкових або інших  дій, пов’язаних із будівництвом об’єктів, яке розпочато/здійснюється на земельній ділянці, на яку оформлено право власності або користування в установленому законодавством.
Консультації щодо порядку розгляду  питань на комісії зі спорів в сфері містобудування та переліку документів, що подаються на розгляд комісії, надаються в ЦАП «Прозорий офіс» вул. Соборна, 59  місце № 14.

Вкладення