(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
19 жовтня 2020

​Здрастуйте.

По вулиці Шевченка (від вулиці Заболотного до вулиці Келецька) розміщено 4 "лежачих поліцейських" (пристрої примусового зниження швидкості). Ширина деяких досягає майже один метр в ширину і більше 10 сантиметрів в висоту. Не всяке авто може подолати такі перешкоди на проїзджій частині вулиці. При цьому пристрої примусового зниження швидкості ніяк не виділені на фоні асфальтового покриття (фарба давно стерлась).

Згідно ДСТУ "Безпека дорожнього руху" пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза перехресть, перед нерегульованими перехрестями за відповідного обґрунтування.
Елементи примусового зниження швидкості можна застосовувати в місцях інтенсивного руху транспортних засобів в житлових зонах та прилеглих до дороги територіях.

На даному відрізку вулиці Шевченка немає дитячих та навчальних закладів, немає зон масового відпочинку, немає інтенсивного руху.

Напрошується запитання: 

для чого так багато "лежачих поліцейських? Чи погоджено встановлення цих пристроїв? Чи є дозвіл на встановлення?

Можливо, немає необхідності в такій кількості "лежачих поліцейських" на такому малому відрізку дороги?

Тому прошу переглянути доцільність великої кількості пристроїв примусового зниження швидкості по вулиці Шевченка. Прошу  демонтувати всі або хоча б частину з них або привести їх до стандартного вигляду згідно ДСТУ

  З повагою, Авдєєва Олена Іванівна

Відповідь:
06 листопада 2020

​Ваше звернення щодо примусових обмежувачів швидкості «лежачий поліцейський», встановлених по вул. Шевченка на ділянці від вул. Заболотного до вул. Келецької опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами опрацювання інформуємо.

Примусові обмежувачі швидкості «лежачий поліцейський» по вул. Шевченка на ділянці від вул. Заболотного до  вул. Келецької встановлені відповідно до вимог чинних нормативних актів з метою забезпечення безпеки руху пішоходів на прохання мешканців зазначеної вулиці. 

На сьогоднішній день, комунальним підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» виконано роботи  по приведенню зазначених обмежувачів швидкості до вимог ДСТУ 4123:2006 «Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах. Загальні технічні вимоги», а саме пофарбовано їх в жовтий колір.

Вкладення