(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Іващук
Іващук Антоніна Янківна
Начальник відділу, Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

Вирішує питання забезпечення оперативного реагування на звернення громадян у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій по місту.

Телефон: 15-60, 0 800-601560

Особистий прийом громадян:
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
0432 59-50-88
Звернення:
19 жовтня 2020

​Здрастуйте. 

Я голова правління ОСББ "Амосова - 9" за адресою вулиця Миколи Амосова, будинок 9. 

В дворі нашого будинку багато зелених насаджень. Станом на сьогодні значна кількість дерев на території поряд з нашим будинком перебуває в аварійному стані та потребує санітарної обрізки. Зокрема окрема частина вказаних дерев знаходиться під лінією електропередач вуличного освітлення та, враховуючи їхній стан, може їх пошкодити. Під час сильного вітру та дощу гілля дерев торкається лінії електропередач та іскрить. Дерева є плодовими (горіхи) тому велика ймовірність при дозріванні плодів, що на дерева будуть залазити дітлахи, що може мати дуже плачевні наслідки.  

Ще по вулиці Миколайчука поряд з нашим будинком розрослись крони дерев настільки, що ввечері закривають вуличні ліхтарі і практично вся вулиця майже не освітлюється.

З огляду на вищенаведене, прошу Вас надати доручення відповідальним працівникам провести обрізку аварійно небезпечних дерев, які розташовані під лініями електропередач вуличного освітлення на території поряд з багатоквартирним житловим будинком №9 по вул. М. Амосова.


З повагою,

Голова правління ОСББ «Амосова - 9»                                         Авдєєва О.І.Відповідь:
04 листопада 2020

Департамент житлового господарства опрацював Ваше звернення з питання обрізки та видалення  дерев біля житлового будинку № 9 по вул. Амосова.

Повідомляю, що на даний час за Вашої присутності проведено обстеження зелених насаджень, визначено обсяг робіт.

Додатково повідомляю, що вказану прибудинкову територію включено в план робіт на 2021 рік.

Вкладення