(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/Яблонський%20Павло%20Васильович.jpg
Яблонський Павло Васильович
Секретар міської ради, Вінницька міська рада

Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №1​

Звернення:
19 жовтня 2020

Доброго дня!
Павло Васильович, звертаюсь до Вас із пропозицію подякувати усім медикам, що борються зараз з пандемією COVID-19, яка так і не відступила в Україні, особливо в деяких містах. Адже такий ризик щодня очікую на них, і не важливо, що ці люди давали клятву Гіппократа, вони заслуговують вислухати щирі слова подяки та отримати приємні подарунки. Усі представниці прекрасної статі хотіли б відчути себе не лише борцями, але й ніжними і тендітними як і чудові та вишукані ювелірні прикраси Пандора https://pbraslet.com/ Зараз кожна друга жінка коллекціонує шарми відомого бренду, тому чому б не зробити їм свято весни просто посеред осені, адже вони заслуговують на вдячність та увагу!! 

Відповідь:
05 листопада 2020

Виконавчими органами міської ради опрацьовано Ваше звернення від 19.10.2020 року та повідомляємо наступне.

Міська влада з метою підтримки медичних працівників, які стоять «на передовій» у боротьбі з COVID-19, з березня 2020 року виплачує їм муніципальну надбавку до зарплати  з бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади. З 01.10.2020 року дана надбавка складає:

- лікарям – 15 000 грн;

- фахівцям із базовою та неповною вищою медичною освітою – 10 000 грн;

- молодшим медичним сестрам – 8 000 грн.

Також, медичні працівники мають право на заохочувальні та компенсаційні виплати, які включають винагороди та премії, про що прописано в колективних договорах комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я.

Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдуже ставлення до проблем міста.

Вкладення