(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
18 жовтня 2020

​Доброго дня. Прошу опрацювати питання щодо можливості заміни опор (стовпи) ліній електропередач, що знаходяться у приватному секторі (мікрорайон Пятничани) по вулиці Тобілевича. Стовпи, які на сьогодні обслуговують більше 40 будинків і до який приєднують новобудови, мають жахливий стан: дерев'яна основа повністю прогнивша, кабель має провисання до 2,2метрів від землі, що порушує норми та може призвести до небезпеки людей та пошкодження майна. Дякую за надання зворотної відповіді у найкоротші терміни. За необхідності можу надати фото. 

Відповідь:
05 листопада 2020

Ваше звернення щодо заміни опор повітряних ліній по вул. Тобілевича розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Оскільки опори повітряних ліній електропередачі є власністю АТ «Вінницяобленерго» в особі СО «Вінницькі МЕМ», керівництву АТ «Вінницяобленерго» було повторно наголошено про необхідність заміни вказаних у Вашому зверненні опор повітряних ліній електропередачі 0,4 кВ.

За результатами розгляду даного звернення Вас буде повідомлено фахівцями АТ «Вінницяобленерго».

 

Вкладення