(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
15 жовтня 2020

​  Добрий день, Сергій Володимирович!

 Я зрозумів, що для того, щоб отримати ділянку під забудову, для розміщення гаража чи іншим земельним питанням у межах міста Вінниці, учасникам бойових дій, після звернення до міської ради, необхідно позиватись до суду і через суд відстоювати свої конституційні права і права на пільги, які затверджені Законами Держави УКРАЇНА

Відповідь:
03 листопада 2020

Опрацювавши Ваше звернення на сайт Вінницької міської ради від 16.10.2020р. №Б-01-113806, щодо отримання вільної земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), повідомляю наступне.

З метою неупередженого розподілу вільних земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО (ООС), та членами сім'ї загиблого учасника АТО (ООС) рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.05.2015 №1155, (зі змінами), затверджений склад Комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність, склад та порядок її роботи (надалі – Комісія).

Відповідно до пункту 2.5 вищезазначеного рішення номери учасників АТО в єдиному реєстрі визначаються в порядку черговості, відповідно до дати реєстрації поданої заяви про включення до списку бажаючих на отримання вільної земельної ділянки.

Відбір кандидатів щодо виділення земельних ділянок проводиться в порядку черговості під час засідання Комісії, при наявності відповідних територій згідно із затвердженою містобудівною документацією.

Згідно раніше поданої заяви та пакету документів від 07.07.2020р. №Б-01-54908 Вас було зареєстровано до пільгового списку бажаючих отримати вільну земельну ділянку «Учасники бойових дій» за №3-4252.

Порядковий номер в реєстрі учасників бойових дій АТО (ООС) Ви можете відслідковувати за посиланням https://ato.vmr.gov.ua/Pages/LEQ1.aspx.

Питання виділення земельних ділянок, в зв'язку із відсутністю земель запасу та земель резервного фонду, а також територій придатних під садибну забудову, за рахунок яких міська рада мала б можливість виділити земельні ділянки для розміщення садибної житлової забудови, є проблемним.

Однак, виконавчими органами міської ради з дотриманням позицій генерального плану міста, будівельних та санітарних норм здійснюється пошук, у межах міста, земельних ділянок придатних під садибну забудову.

Вкладення