(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
12 жовтня 2020

                    Шановний, Володимир Миколайович!

Прошу Вас посприяти у створенні безпечних умов для життя і здоров'я жителів будинків по вул. Садова 22-А та Садова 22-Б, м-р. Тяжилів, які стали заручниками  агресивної поведінки безпритульної собаки та ізолювати дану тварину, яка постійно нападає на людей. Неодноразово звертались до муніципальної варти та муніципального притулку з даною проблемою, але вирішення не знайшли.  

Відповідь:
28 жовтня 2020

Ваше звернення щодо агресивної поведінки безпритульної собаки, що знаходиться біля буд. №22-А по вул. Садовій, розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою. Про що повідомляю наступне.

За інформацією адміністрації Муніципального притулку для тварин, зазначена собака стерилізована силами Муніципального притулку. Після перебування під наглядом ветеринарів протягом 2 тижнів та у зв'язку з неагресивною поведінкою була відпущена на попереднє місце відлову. До департаменту та Муніципального притулку підтверджених фактів покусів даною твариною не надходило.

Відповідно «Програми регулювання чисельності тварин гуманними методами в м. Вінниці на 2016-2021 рр.», тварини після стерилізації та комплексу ветеринарних процедур, повертаються на місце попереднього ареалу перебування, про що Вам повідомлялось в телефонному режимі адміністрацією Муніципального притулку.   

Програма в своїй основній частині базується на ідеї масової стерилізації безпритульних тварин та повернення до попереднього ареалу перебування під опіку та відповідальність фізичних та юридичних осіб, громадських і благодійних організацій.

Керівництво Муніципального притулку взяло на себе зобов'язання відстежувати дану ситуацію та в разі отримання наявних фактів агресивної поведінки стерилізованих тварин їх працівниками буде здійснено відлов для подальшого перетримування у притулку або передачі новому власнику.

Ми розуміємо, що безпритульні тварини створюють незручності, але виступаємо виключно за гуманне вирішення даної проблеми із залученням громадських організацій та всіх верств населення.

Вкладення