(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
09 жовтня 2020

​Доброго дня,просимо Вас заернути увагу на стан доріг по вулицях 1,2,3 проїзд Чехова,Олени Пчілки,Учительська.На даному мікрорайоні в дощову погоду діти нормально не можуть дійти до школи хоч вдягай резинові чоботи,не говорячи за прогулянку мам з дитячими калясксами.Цей мікрорайон давно потребує асфальтування,складається враження що про нас забули так як навкруги вже усе заасфальтували ,а тут ? Ще раз просимо посприяти в асфальтуванні,дякуємо за розуміння.

Відповідь:
28 жовтня 2020

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо асфальтування дорожнього покриття по 1,2,3-му проїзду Чехова, проїзду О. Пчілки та провулку Учительському.

Повідомляю, що дорожнє покриття вищевказаних проїздів та провулку потребує ремонту капітального характеру, але кошти, виділені із міського бюджету на капітальний ремонт доріг вулиць приватного сектору на умовах співфінансування з мешканцями, а також черговість, на жаль, не дають можливість включити в план ремонтних робіт департаменту комунального господарства та благоустрою на 2020р.   зазначені дороги. Дане питання буде розглядатись протягом наступних років, при наявності коштів на дані цілі.

Водночас повідомляю, що довгостроковий план розвитку міста Вінниці передбачає влаштування поліпшеного твердого покриття на всіх дорогах. На сьогоднішній день видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць приватного сектору першочергово будуть призначатись на ті об'єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування.

Питання доцільності проведення асфальтування 1,2,3-го проїзду Чехова, проїзду О. Пчілки та провулку Учительського до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ним повинно вивчатись мешканцями спільно із головою квартального комітету (якщо вони не прокладені).

Про прийняте на загальних зборах мешканців рішення, квартальний комітет інформує асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для подальшого включення об'єкта до планів господарської діяльності на наступні роки.

 

Вкладення