(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
07 жовтня 2020

Доброго дня Сергій Володимирович,  до Вас  звертаэться Шумовицька Вікторія мешканка мікрорайону П'ятничан, а саме вулиця Медова. Нещодавно по нашій вулиці почали будівництво дитячого майданчику дуже гарного і затишного, що дуже радує батьків та дітей, які проживають на нашій вулиці. Хотілось би звернути увагу на те, що одразу після встановлення майданчика рухаючись по дорозі, ми зіштовхуємося з однією небезпечною проблемою. Так склалося, що дорога на даній ділянці дуже вузька і там немає можливості встановлення якось тротуару, транспорт та пішоходи рухаються одночасно. Справа у тім, що там є два різких, сліпих, небезпечних повороти. Навіть рухаючись 10 км на годину є велика небезпека зіштовхнутися із дитиною на велосипеді. Там невеличка гірка, що дуже вабить дітей. Чи можливо забезпечити хоч якусь безпеку на даній ділянці за допомогою встановлення дзеркал безпеки? На цій ділянці дороги завжди було небезпечно коли діти бавилися та  різко виїжджали на велосипедах, тепер скупчення дітей буде ще більша. 

Відповідь:
22 жовтня 2020

Ваше звернення щодо встановлення дзеркала для поліпшення оглядовості по  вул. Медовій опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами опрацювання інформуємо.

Встановлення дзеркал для покращення оглядовості на вулично-шляховій мережі міста регламентується Галузевими будівельними нормами ГБН В.2.3-37641918-555:2016 «Автомобільні дороги. Транспортні розв'язки в одному рівні. Проектування». 

Відповідно до пункту 4.4.2 зазначеного нормативного документу дорожні дзеркала застосовуються, при відповідному обгрунтуванні, в населених пунктах, де видимість при виїзді з другорядної дороги на головну обмежена капітальними будівлями. Дорожні дзеркала також доцільно передбачати на другорядних дорогах загального користування, суміщених з дорогами і вулицями населених пунктів, які прилягають під гострим кутом до головної дороги, а також в умовах обмеженої видимості при виїзді з прилеглої території, стоянок автомобільного транспорту, тощо.

Вулиця Медова розташована в приватному секторі міста, де відсутній інтенсивний рух транспортних засобів, тому для встановлення дорожнього дзеркала на зазначеній вулиці, відповідно до вищезазначеного нормативного документу  відсутні  підстави.

Одночасно повідомляємо, що у випадку згоди мешканців на фінансування зазначених робіт,  за необхідності,  роботи по встановленню дорожнього дзеркала по вул. Медовій може виконати комунальне підприємство «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» (м. Вінниця, вул. Ботанічна, 23. тел. 67-28-10).

В телефонній розмові представником департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Вам надано аргументовану відповідь щодо порушеного питання.

 

Вкладення