(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
24 листопада 2013

уважаемый Максим Петрович. я и организацыя в которой я работаю предоставляет услуги:изготовления,монтажа,демонтажа  наружной рекламы любой сложности.у нашей оранизацыи большой опыт работы.мы с большим удовольствием хотели предложить наши услуги для родного города по самым удобным для всех ценам.мы гарантируем в свою очередь:порядочность,краткие строки выполнения поставленой перед нами задачи.ответственость.

Максим Петрович прошу расмотреть наше предложения и сделать обратную связь по номеру:0638835617
спасибо за обратную связь.​
Відповідь:
24 грудня 2013

      Департаментом архітектури, містобудування та кадастру опрацьовано Ваше звернення на сайт стосовно послуг виготовлення, монтажу, демонтажу зовнішньої реклами. Інформуємо.
Відповідно до а. 2 п 2.1 рішення виконкому міської ради №627 від 21.03.2013р. «Про викладення рішення виконкому міської ради від   01.12.2011 р. № 2904 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Вінниці» в новій редакції» Департамент не може виступати заявником на розміщення зовнішньої реклами та одержувати дозвіл.
Зважаючи за зазначене вище, Департамент не має потреби в послугах виготовлення, монтажу, демонтажу зовнішньої реклами.

Вкладення