(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%96%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%A1%D0%90.jpg
Кушнірчук Сергій Анатолійович
Директор департаменту, Департамент земельних ресурсів

​Вирішує ряд питань у сфері земельних відносин, зокрема, приймає участь у створені умов для раціонального і економічно обґрунтованого використання земель міста, для управління земельними ресурсами, вирішені питань які стосуються розроблення та затвердження землевпорядної документації, оформлення власності (користування) земельними ділянками, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, згідно до компетенції.

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 15-00 до 17-00​
вул. Пушкіна, 38

Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 17-00 до 18-00
0432 53-12-07
Звернення:
30 вересня 2020

​шановний Сергій Анатолійович, доброго дня.

Звертаються до Вас мешканці буд Князів Коріотовичів 190.Велике прохання до Вас надати данні про виділення землі в натурі під будинок Князів Коріотовичів 190 (план прибудикової території даного будинку).Запит повязаний з тим,що наш будинок межує з будинком Р.Скалецького 35 де створенно ОСББ "САДКИ".Дане ОСББ стверджують, що у нас прибудикової території не має-все відноситься до їхньго будинку та планують обгородити територію парканом та закрити проїзд,що приведе до скандалів та судових позовів.Велике прохання надати експлікацію нашої прибудинкової території.

Заздалегідь дякуємо! Старша по будинку Бурутіна Світлана

Відповідь:
15 жовтня 2020

Розглянувши Ваше звернення на сайт Вінницької міської ради від 30.09.2020 р. (вх.№Б-37-101264) щодо надання даних про виділення землі в натурі під будинком №190 по вул. Князів Коріатовичів, повідомляю наступне.

В департаменті земельних ресурсів відсутня інформація щодо оформлення прибудинкової території багатоквартирного будинку №190 по вул. Князів Коріатовичів.

Додатково інформую, що частиною четвертою статті 42 Земельного кодексу України зазначено, що розміри та конфігурація земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначаються на підставі відповідної землевпорядної документації.

Передача земельних ділянок у власність або в користування здійснюється відповідно до рішення Вінницької міської ради, яке приймається на підставі документації із землеустрою.

Також повідомляю, що серед необхідного переліку документів, необхідного для отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, має бути проект розподілу території кварталу або мікрорайону з відображенням місця знаходження земельної ділянки з визначенням меж та площі земельної ділянки прибудинкової території розроблені проектними організаціями, що мають відповідну ліцензію на виконання даного виду робіт (нормативною основою документа є державні будівельні норми України ДСТУ-Н Б Б.2.2-9:2013, діючих норм), погоджений ДАтаМ.

Даним проектом розподілу території кварталу буде визначено землі загального користування, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування та території  спільного користування, як частину житлової території, яка не входить до складу прибудинкових територій багатоквартирних будинків, розрахована для обслуговування мешканців мікрорайону (кварталу) та вільно використовується мешканцями за своїм цільовим призначенням.

На графічних матеріалах детально відображається інформація про площі, конфігурацію та кількість земельних ділянок у зведеній таблиці та відображенням всіх ділянок з умовними позначеннями, нумерацією та їх можливе функціональне використання.

Доцільність розроблення проектів розподілу тієї чи іншої території визначається Департаментом архітектури та містобудування ВМР.

 

Вкладення