(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
30 вересня 2020


Доброго дня!

Вас турбують мешканці, які проживають по вулиці  Келецька 90 перший під'їзд,  з приводу протікання даху. На всі звернення та скарги стосовно протікання даху в ЖЕКу ігнорують. При кожному невеликому дощеві весь під'їзд залитий водою починаючи з 9 по 1 поверх. У під'їзді на стінах утворюється грибок та цвіль, тріщини на стінах, заливається водою шахта ліфта. Якщо у мешканців дерев'яні двері, після чергового дощу, щоб закрити квартиру, треба прикладати чималі зусилля. Відкриваючи електричні щитки на поверсі, можна побачити «ніагарський водопад», відразу постає питання за це потім хто буде відповідати, коли замкне всю проводку.  Із-за цього майже ніколи не працює ліфт, з даного приводу не заздрю молодим сім'ям в яких є маленькі діти, а в нашому під'їзді їх багато.

Дуже Вас просимо не залишитись байдужим та допомогти нам у вирішенні цього питання!

Заздалегідь дякуємо!


Відповідь:
16 жовтня 2020

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення  щодо ремонту покрівлі першого під'їзду житлового будинку № 90 по  вул. Келецька розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства  всі  житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,   відповідальність сторін щодо неналежного виконання, тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Співвласниками житлового будинку № 90 по вул. Келецька,  укладено  Договір про надання послуг з  управління багатоквартирним будинком з управляючою компанією МКП «УК «Територія Комфорту».

За інформацією  адміністрації  МКП «УК «Територія Комфорту",  причиною затікання 1-го під'їзду була несправність та засмічення зливової каналізації.

Працівниками підприємства виконані роботи по  ремонту та прочистці    зазначеної зливової каналізації.

Вкладення