(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9C%D1%96%D1%81%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.JPG
Міс​ецький Віталій Юліанович
Заступник директора департ​аменту - начальник відділу реформування та розвитку житлово-комунального господарства та енергетики, Департамент міського господарства

Вирішує питання розвитку та реформування житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту.​


особистий прийом громадян:
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
4-й понеділок з 15-00 до 16-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 12-00 до 13-00
3-й понеділок з 12-00 до 13-00
0432 59-52-39

Звернення:
29 вересня 2020

​Доброго вечора шановний Віталій Юліанович.

Моє звернення саме до вас, оскільки ви вирішуєте питання розвитку та реформування у сфері енергетики.

В районі Десна протягом 2020 року відбуваються дуже часті перебої з постачання електроенергії саме в приватному секторі...цей рік є важким для всіх, а особливо для дітей та батьків,що змушені працювати дистанційно. При відключенні світла не маємо можливості навчатися дистанційно, оскільки відсутній інтернет. Влітку світло також відключалося дуже часто ( ламалися побутова техніка: котли, холодильники і т.д)

Поряд з нами працює велике підприємство КХП2. Жителі багатоповерхівок отримують електроенергію по лінії підприємства,а жителі приватного сектору,то окрема лінія.

Дуже вас прошу розглянути прохання по можливості під'єднання нас до основної лінії для забезпечення безперебійного використання електроенергії.

Дякую

Відповідь:
16 жовтня 2020

Ваше звернення щодо аварійних вимкнень електричної енергії в приватному секторі смт Десна опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.  

В межах компетенції повідомляємо наступне.

З метою забезпечення нормативних параметрів якості електричної енергії в приватному секторі смт Десна, фахівцями СО «Замостянські ЕМ»
АТ «Вінницяобленерго» розроблено перелік необхідних заходів, які включають в себе розчистку повітряних ліній електропередачі 0,4 кВ від гілля, заміну ізоляторів а також заходи із технічного обслуговування живлячої трансформаторної підстанції (ЗТП-681), які виконуються з 09.10.2020р.

Другий етапом виконання заходів із забезпечення якісного електроживлення будинків в смт Десна є проведення розчистки від гілля вздовж повітряних ліній 10кВ від смт Стрижавка.

Крім того, за результатами проведеного обстеження були виявлені численні випадки порушення Правил охорони електричних мереж (висаджені дерева та кущі під ЛЕП 0,4 кВ, побудовані впритул до опор ЛЕП паркани, що перешкоджає нормальному обслуговуванню ЛЕП та опор, складування будівельних матеріалів на проїжджій частині вулиці, що унеможливлює роботу спецтехніки), як наслідок призводить до частіших вимкнень в електричних мережах в смт Десна, а також збільшує час на відновлення послуги силами СО «Замостянські ЕМ» АТ «Вінницяобленерго».

Інформую, що відповідно до п. 8 Правил охорони електричних мереж, забороняється  в  охоронних  зонах  повітряних і кабельних ліній,  трансформаторних  підстанцій,   розподільних   пунктів   і пристроїв  виконувати  будь-які дії,  що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж,  спричинити їх пошкодження  або  нещасні випадки, а саме:

- будувати житлові, громадські та дачні будинки;

- влаштовувати будь-які звалища;

- складати добрива, корми, торф, солому, дрова, інші матеріали;

- розпалювати вогнища;

- розташовувати автозаправні    станції    або   інші   сховища пально-мастильних  матеріалів;

- саджати дерева та інші багаторічні насадження,  крім випадків створення плантацій новорічних ялинок.

Відтак, на даний час є необхідність у забезпеченні доступу спецтехніки
СО «Замостянські ЕМ» до опор та повітряних ліній 0,4 кВ для їх обслуговування, а саме: видалення/обрізання дерев, які розташовані в межах охоронної зони ПЛ 0,4 кВ, прибирання будівельних матеріалів/сміття, а також демонтаж парканів, які унеможливлюють доступ спецтехніки до опор повітряних ліній електропередачі 0,4 кВ.

Крім того, з метою забезпечення сталого електроживлення житлових будинків в смт Десна також є необхідність у забезпеченні постійного доступу спецтехніки СО «Замостянські ЕМ» до живлячої трансформаторної підстанції (ЗТП-681) для її технічного обслуговування, а саме – повний доступ з усіх сторін до ЗТП-681 в межах охоронних зон.

Враховуючи викладене, за результатами роботи фахівцями
СО «Замостянські ЕМ» АТ «Вінницяобленерго» буде забезпечено відповідну якість та безперебійність надання послуг з передачі електричної енергії відповідно до вимог чинної нормативно-технічної документації.

Вкладення