(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна варта", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
29 вересня 2020

                                                                                                       Заступнику міського голови

                                                                                                       Тимощюку С.В.

                                                                                                        гр. Боль Ганни Михайлівни

                                                                                                        прож. м.Вінниця,

                                                                                                         вул.Замостянська 24, кв.2

                                                                                                        моб.тел.067 702-20-75

 

Заява

 

       Шановний Сергій Володимирович  в  квітні 2019 року я звернулась до центрального центру  по вул. Соборній 36  з заявкою на виготовлення муніципальної картки Вінничанина ,  заявка № 00140291

     Представник центру Шаповал Діана внесла в комп'ютер  усі мої данні та надала мені відривний талон заяви на виготовлення соц. картки .

Я  кожного місяця звертаюсь до центрального центру за номером тел.0800-330-155   і мені постійно відповідають що немає вашої картки.

    Прошу з'ясувати по якій причині я  не можу 17 місяців отримати картку Вінничанина.

 Чи представник центру Шаповал Діана зробила якусь помилку і мої данні не передані до Києва, чи є якась друга причина по якій я не можу отримати картку Вінничанина.

 

       29.09.2020                                      З повагою         Боль Г.М.


Відповідь:
16 жовтня 2020

Департамент економіки і інвестицій міської ради опрацював Ваше звернення від 29.09.2020 р. щодо отримання Муніципальної картки вінничанина (пільгової) та повідомляє наступне.

При перевірці Вашої Муніципальної картки вінничанина (пільгової) після друку, працівниками КП «Вінницякартсервіс» було виявлено, що дана картка не зчитується автоматизованою системою, в зв'язку з чим було створено нову заявку на виготовлення картки та направлено додаткове замовлення на перевипуск електронного носія підрядною організацією.

На сьогоднішній день Ваша Муніципальна картка вінничанина (пільгова) №155061929 виготовлена та видана Вам 13.10.2020 р. начальником відділу підтримки пасажирів КП «Вінницякартсервіс» Дорошем О.Ф. в Центрі обслуговування споживачів підприємства, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 36, 1-й поверх, каб. 107.

Вкладення