(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 11-00​
громадська приймальня, вул. Соборна , 50

 
Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
28 вересня 2020

​Валентина Романівна !

ГО " Асоціація жертв Чорнобиля"" надає чергову інформацію про  роботу в 2020 році

2 чоловіка- Перевезій А І та Маркетан Р М отримали нагороди на сесії облради за свою працю на державу дивіться та читайте матеріали сесії від  24 вересня 2020року

Дякуємо Вам та колегам, що озвучили звернення до Президента Держави про 2021 рік 

Особисто дякуємо депутатам ВМР ІВАСЮКУ І Д та Ткачуку Г. С., які одночасно підняли руки та мали прогололсити одну заяву від ГО чорнобильців міста та області

Дозвольте запитати Вас, що роблять організації чорнобильців, які влада підтримує та фінансує це в першу чергу СЧУ?

 Настає час питати владу куди йдуть кошти громади на підтримку ГО інвалідів та тощо?

25 жовтня 2020 року насувається

З повагою до Вас

Голова організації В Мельник


Відповідь:
13 жовтня 2020

Департаментом соціальної політики Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 28.09.2020 р. щодо діяльності організацій чорнобильців, які отримують фінансову підтримку з бюджету Вінницької міської об'єднаної територіальної громади (далі – ВМОТГ), зокрема щодо діяльності громадської організації «Союз  Чорнобиль України» та повідомляємо наступне.

Фінансову підтримку з бюджету ВМОТГ отримують дві громадські організації, а саме очолювана Вами Вінницька міськрайонна «Асоціація жертв Чорнобиля» та громадська організація «Союз Чорнобиль України», яку очолює Ястремський М.М.

Надання фінансової підтримки даним громадським організаціям здійснюється згідно Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2015-2020 роки», яка затверджена рішенням міської ради від 26.12.2014р. №1944 (зі змінами) та у відповідності до вимог «Порядку використання коштів, передбачених в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, для надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, в т.ч. ветеранів військової служби, і осіб з інвалідністю, які здійснюють свою діяльність на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням міської ради №1648 від 29.03.2019 р.

Щодо діяльності громадської організації  «Союз Чорнобиль України», згідно наданої вказаною організацією інформації, головними напрямками роботи громадської організації  «Союз Чорнобиль України» є соціальний захист членів організації, гуманітарна, матеріальна, юридична допомога членам організації, військово-патріотичне виховання молоді, збереження пам'яті про мужніх  вінничан − ліквідаторів Чорнобильського лиха.

При правлінні організації створена редакційна рада по підготовці до видання Книг пам'яті, до якої увійшли Ястремський М.М., Лаціс М.П.,
Сокіл В.Ф. В результаті роботи редакційної ради, активістів організації, при фінансовій підтримці Вінницької міської ради, благодійних організацій, видано 11 книг пам'яті, 6 буклетів, плакатів про вінничан-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, проведено понад двадцять їх публічних презентацій.

Правлінням організації підготовлено цілий ряд звернень до вищих органів влади з питань пенсійного забезпечення, соціального захисту, медичного забезпечення ліквідаторів, вдів ліквідаторів та ін.

За заслуги міська громадська організація «Союз Чорнобиль України» відзначена Грамотою Верховної Ради України з врученням Почесного знаку, дипломом «Номінант Всеукраїнської акції «Благодійна Україна».

Міська громадська організація заносилась на Обласну Дошку пошани.

Активні члени організації відзначені Почесними Грамотами Верховної Ради України, Бойчук М.П. та Вербицький А.І. в 2020 році Почесними нагородами міського голови «Честь і гідність».

В лютому 2020 року відбулось розширене засідання правління з нагоди 25-річчя створення організації. В засіданні правління взяли участь ліквідатори аварії на ЧАЕС, вдови ліквідаторів, благодійні організації, співробітники Департаменту соціальної політики міської ради. 20 активним учасникам було надано  матеріальну допомогу, грамоти. Гість зібрання Кирницький В.А. вручив міській організації Грамоту полку зв'язку за активну участь у патріотичному вихованні військовослужбовців та з нагоди ювілею міської організації. Почесні Грамоти Верховної Ради України отримали Вербицький А.І. та Пшеничний П.І.

Протягом 2020 року продовжується робота над виданням ювілейної Книги «Шлях у 25 років» та ювілейного буклету.

В найближчих планах правління організації проведення урочистої презентації цих видань з нагоди ювілею міської організації «Союз Чорнобиль України».

Наразі, проводиться робота  зі співробітниками обласного краєзнавчого музею з питань збору експонатів, матеріалів до майбутнього «Музею мужніх». 

Вкладення