(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
25 вересня 2020

​Доброго дня!

Повторно  звертаемось по питанню сміттєбаків.

Вінниця.вул.Пирогова -103А.

Пройшов тиждень.як були встановлені *ТИМЧАСОВО * два сміттебаки.

Все **чудово**  продумано. 

Що таке тимчасово?Коли буде постійно?

\Дата?

Хто несе відповідальність за це?

Сталось-те що мало статись.

Тепер! ВСІ МАШИНИ скидають сміття з багажників машин.

Не вірите?

Фото моженмо представити!

Ми.мешканці під.їзду 2.вимагаємо відповіді та рішення питання з сміттєбаками.

Чому на шгнорують?

В випадку відсутності реакції з вашого боку-будемо звертатись до вищестоящих організацій та органів правопорядку!


Відповідь:
23 жовтня 2020

Ваше звернення щодо  облаштування контейнерного   майданчика     біля будинку №  103А по вул. Пирогова розглянуто.

При будівництві будинку № 103А по вул. Пирогова по проекту були влаштовані сміттєпроводи, які на даний час не функціонують.

Додатково повідомляю, що відповідно до Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. №1070 саме споживач (співвласник) зобов'язаний визначати разом з виконавцем місця розташування контейнерних майданчиків, створювати умови для вільного доступу до таких майданчиків; обладнати контейнерні майданчики, утримувати їх у належному санітарному стані, забезпечувати освітлення в темний час доби; забезпечити належне збирання та зберігання відходів, установлення необхідної кількості контейнерів для завантаження твердих, великогабаритних і ремонтних відходів з урахуванням унеможливлення їх переповнення; утримувати контейнери відповідно до вимог санітарних норм і правил.

Тому, співвласникам Вашого будинку неодноразово пропонувалось визначити та узгодити місце для збору побутових відходів в межах прибираємої прибудинкової території житлового будинку № 103А по вул. Пирогова.

В разі не визначення в найкоротший час узгодженого місця для збору побутових відходів співвласниками Вашого будинку в межах своєї прибираємої території або за погодженням з співвласниками навколишніх будинків щодо користування їх майданчиком, і надалі будуть виникати непорозуміння з сусідніми будинками та будуть вживатись заходи адміністративного впливу за ст. 152. «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вкладення