(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
24 вересня 2020

​Доброго вечора Володимир Миколайович,хочу Вас повідомити про ситуацію яка сталась на Старому місті на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного 29 та Дорошенка.На початку минулого тижня комунальне підприємство по електроенергії (не впевнений що саме це підприємство) розкопуючи кабель який протянутий по вул.Дорошенка в зв'язку з поламки,викопавши рів завдовжки понад два метри на прибудинковій території та огородивши сигнальною стрічкою покинули роботу нічого не зробивши. Тепер я маю на своїй прибудинковій території гори викопаної землі та щоб попасти до себе у подвір'я приходиться обходити це все стороною.Так вже закінчується другий тиждень бездіяльності комунальної служби.Добре що  погода сонячна без дощів,я тоді взагалі не зможу зайти в подвір'я щоб не потрапити у болото.Прошу Вашої допомоги у вирішенні даного питання.

Відповідь:
07 жовтня 2020

Ваше звернення щодо відновлення благоустрою в місці проведення ремонтних робіт кабельної лінії розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Згідно з інформацією МКП «Адміністративно-технічний центр», станом на 01.10.2020р. місце виконання аварійних ремонтних робіт СО «Вінницькі МЕМ» АТ «Вінницяобленерго» засипано та впорядковано. Водночас, за повідомленням виконавця робіт, затримка виникла в зв'язку з пошкодженням комунікаційних кабельних ліній ПАТ «Укртелеком» при виконанні ремонтних робіт.

Вкладення