(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 11-00​
громадська приймальня, вул. Соборна , 50

 
Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
22 вересня 2020

​Доброго дня! Повторно пишу звернення, так як відповіді на своє питання з попереднього звернення не отримала. Питання стояло у тому, куди зникають гроші виділені на 6 місяців для харчування у школі дитини з малоззабезпеченої сім'ї за 15 днів до отримання довідки? Якщо допомога розрахована на всі 6місяців то чому дитина 15 днів харчується за власні кошти? Сподіваюсь на те, що людина, яка готуватиме відповідь не напише знову "банальну" відписку. Дякую!

Відповідь:
08 жовтня 2020

Департаментом освіти спільно з департаментом соціальної політики Вінницької міської ради Ваше звернення щодо надання довідки на безкоштовне харчування, як малозабезпеченій сім'ї, розглянуто. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

В телефонній розмові заступником начальника відділу контролю департаменту соціальної політики Вам було  надано консультацію щодо умов призначення державної  соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Додатково повідомляємо, допомога малозабезпеченим сім'ям призначається на шість місяців, після закінчення терміну призначення сім'я знову повинна підтвердити своє право на отримання допомоги. Рішення про призначення соціальної допомоги або про відмову в її наданні приймається органом соціального захисту населення протягом десяти календарних днів із дня подання заяви.  У разі призначення соціальної допомоги  управлінням соціального захисту населення (Правобережне) надається довідка про отримання допомого малозабезпеченій сім'ї.

Дякуємо за звернення.

 

Вкладення