(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpg
Маховський Яків Олександрович
Директор департаменту, Департамент архітектури та містобудування

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 15-00 до 17-00
вул. Пушкіна, 38

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
19 вересня 2020

​Доброго дня! 

1) Я часто гуляю, ходжу з дитиною біля набержного кварталу на Київській (Київська 29) і вдаряюся ногами, речами, падає дитина через клумби, які хаотично лежать біля магазинів! Будь-ласка, зробіть там щось для пішоходів, бо поруч машини, а те, що є - не відповідає нормі. Бо, може ще дверима вдарити з іншої сторони від магазинів. 

2) А далі, прямо, біля центрального заїзду в квартал, біля магазину Матрасів взагалі немає місця для пішоходів, тільки для машин. Замість цього там велика, пуста територія просто огороджена забором. Люди і дітки йдуть по дорозі. Допоможіть! Це вже багато років, там дуже багато машин і дуже страшно за життя діток. Дякую


Відповідь:
05 жовтня 2020

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення, щодо хаотично влаштованих клумб в районі буд. №29 по вул. Київська та неналежного пристосування пішохідної частини біля центрального заїзду до ЖК «Набережний квартал», в районі магазину «Світ Матраців».

Повідомляю, що на зазначеній ділянці забудовником ЖК «Набережний квартал» виконані роботи з комплексного благоустрою території. В свою чергу департаментом комунального господарства та благоустрою надіслано лист КП ВМР «Муніципальна варта» щодо розгляду даного питання в межах компетенції.

Про подальший розгляд даного питання Вам буде повідомлено додатково.

Вкладення