(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
18 вересня 2020

​Сергій Анатолійович! 

Ми, мешканці багатоповерхового будинку, розташованого за адресою вул.Стеценко, 48-50 , просимо Вашої допомоги. 

16.09.2020.року відбулося самовільне захоплення муніципальної землі, а саме прибудинкової ділянки розміром біля 30кв.м. Дана дія була вчинена мешканкою приватного будинку за адресою провулок Стеценка, 3, Звенігородською Тетяною Іванівною. Була задіяна техніка, за допомогою якої був знищений роками доглянутий газон, на якій дана особа робить заїзд до свого будинку.

Ми звернулись в поліцію та муніципальну варту, був складений протокол і припис про зупинення робіт. Як тільки поліція поїхала, роботи відновилися. Коли ми знову звернулись до господарів помешкання про зупинення робіт, у відповідь почули  , що за все проплачено і ми нічого невдіємо, а якщо вони захочуть , то й більшу ділянку заберуть!!!

Сергію  Анатолійовичу! Невже, в нашому місті не діють закони і міська влада не може навести порядок? Просимо Вашого втручання!!!

З повагою мешканці будинку 48.

Гречко Р.І., Чайко О.В.,Олійник Р.Ф., Марчук В.П., Палій Д.


 

Відповідь:
02 жовтня 2020

У відповідь на Ваше звернення від 21 вересня 2020 року за вхідним реєстраційним №Г-01-96043, в якому повідомляється про протиправні дії власника будинковолодіння №3 по 1-му провулку Стеценка, повідомляю наступне.

Під час виходу працівників комунального підприємства «Муніципальна варта» ВМР і виконавчих органів Вінницької міської ради встановлено, що біля вказаного вище будинковолодіння проводяться земляні роботи, внаслідок чого пошкоджено територію зелених насаджень.

За порушення Правил благоустрою Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, затверджених рішенням Вінницької міської ради від 22.05.2020 №2254, на особу яка виконувала земляні та будівельні роботи без відповідного дозволу, складено  протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Матеріали адміністративної справи направлено на розгляд адміністративної комісії, яка функціонує при виконавчому комітеті Вінницької міської ради.

Враховуючи вище викладене, доводжу до Вашого відома, що виконавчими органами Вінницької міської ради буде вжито вичерпних заходів, в межах наданих повноважень, спрямованих на усунення виявлених порушень.

Вкладення