(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
18 вересня 2020

​Доброго ранку! Сьогодні отримували послугу в прозорому офісі "Замостя". Попередньо зареєструвалися на прийом. Прийшовши у визначений час, мене не пустили до приміщення без захисних рукавичок (маска була присутня), зіславшись на оголошення біля вхідних дверей. 

На моє запитання, чим регламентована (наказ, розпорядження тощо) обов"язковість рукавиць, працівники відповіді не надали, так як і ухилилися від відповіді на моє питання щодо того, чому заклад не забезпечує відвідувачів хоча би дешевими поліетиленовими рукавичками. Проте запропонували піти у "Варшаву" і взяти там собі рукавиці або придбати в аптеці. 

Ситуація ніби то зрозуміла, якби не два "але": мого чоловіка за 5 хвилин до мене пропустили БЕЗ рукавиць. Друге "але" більш "цікавіше" - САМІ СПІВРОБІТНИКИ ПРОЗОРОГО ОФІСУ "ЗАМОСТЯ" приймають відвідувачів і ходять по приміщенню БЕЗ ЗАХИСНИХ РУКАВИЦЬ. Навіть охоронець з опущеною маскою і без рукавиць!  Питання у мене слідуючі:

1. Життя і здоров"я співробітників важливіше за життя і здоров"я відвідувачів? Чому однім можна наражати на небезпеку інших, а другим - ні?

2. Якщо заклади надання адміністративних послуг вимагають навність рукавиць, ЧОМУ вони не забезпечують громадян на вході цими зовсім не дороговартісними засобами захисту і чому така неоднакова практика застосування вимог щодо необхідності іх використання до різних людей?

Разом із тим хочу зазначити, що співробітник, який надавав послугу особисто моєму чоловіку, був одягнений у захисну маску і рукавички. Проте більшість інших співробітників рукавиць не мали зовсім, однак інших без рукавиць на вході не пускали.

Для наглядності прикріплюю фото.

http://i.prntscr.com/X77b9ofKS5_jS74lzel_xg.png

http://i.prntscr.com/KblWhcAPSvCIGxMlVo0Quw.png

Відповідь:
02 жовтня 2020

За дорученням міського голови Ваше звернення від 18.09.2020 р., яке надійшло на офіційний сайт Вінницької міської ради, щодо застосування протиепідемічних заходів та використання захисних рукавичок та масок у територіальному відділенні «Замостя» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» розглянуто виконавчими органами міської ради. Внаслідок розгляду повідомляємо про наступне.

Обслуговування відвідувачів Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради здійснюється виключно у відповідності з чинним законодавством України. В умовах карантину, встановленого в Україні і в м. Вінниці, з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби, на виконання постанов Кабінету Міністрів України, Головного санітарного лікаря України, на підставі протоколів засідань обласної та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, робота усіх відділень «Прозорого офісу», в т.ч. територіального відділення «Замостя», побудована виключно за попереднім записом з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Громадянам, які попередньо записались на прийом до спеціалістів, видаються талони із зазначенням дати і часу прийому. Прийом громадян адміністраторами Центру здійснюється в масках і гумових рукавичках.

Ці дії обумовлені, зокрема, п. 2 «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідеміологічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби», затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України № 16 від 09.05.2020 року, в частині того, що працівники та відвідувачі допускаються до офісного приміщення тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.

Також, згідно протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 23 від 08.05.2020 року, безпосередній прийом громадян персоналом ЦНАП проводиться за умови забезпечення захисту обличчя, очей, рук, а також наявності у відвідувачів засобів індивідуального захисту.

Тому вимоги щодо використання масок і рукавичок у працівників і відвідувачів є правомірними, адже безпека відвідувачів та персоналу є важливим елементом організації роботи під час карантину. Додатково повідомляємо, що зазначена на одній з наданих Вами фотографій особа не перебувала на прийомі відвідувачів.

Щодо порушеного Вами питання забезпечення відвідувачів одноразовими рукавичками інформуємо, що наразі зазначені засоби індивідуального захисту вже є в наявності в територіальному відділенні «Замостя» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» для видачі відвідувачам, які їх не мають.

Дякуємо Вам за активну громадянську позицію, небайдужість та одночасно приносимо щирі вибачення за можливі незручності, які Ви могли відчути під час відвідування Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради.

Вкладення