(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 11-00​
громадська приймальня, вул. Соборна , 50

 
Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
18 вересня 2020

​Доброго дня. 

Я Трофимчук Галина Вікторівна та моя донька Трофимчук Анна Валеріївна є членами сім'ї загиблого в АТО/ООС.

16 вересня до мене звернулася працівниця департаменту соц.політики і сказала принести пакет документів та написати заяву на отримання подарунку від міскради до дня св. Миколая. 

Перелік документів: 

1 паспорт та індифікаційний код

2. свідоцтво дитини про народження

3. посвідчення про статус сім'ї загиблого

4. свідоцтво про смерть чоловіка

5. документ, який підтверджує причину смерті чоловіка (ВЛК).

В зв'язку з цим, у мене виникає запитання на підставі якого документу у мене вимагають цей пакет документів? А друге питання навіщо мені нести ці документи, якщо всі вони є в базі данних міскради. 

Дякую.


Відповідь:
05 жовтня 2020

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради уважно розглянув Ваше звернення, яке надійшло на ім'я директора Валентини Войткової, щодо надання пакету документів для виплати матеріальної допомоги дітям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС до Дня святого Миколая, та за результатами розгляду повідомляє наступне.

Відповідно до листа департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА від 14.09.2020 р. № 06-4827,  на виконання Порядку використання коштів обласного бюджету для надання щорічної одноразової матеріальної допомоги дітям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС до Дня святого Миколая (далі - Порядок), затвердженого рішенням 37 сесії обласної ради 7 скликання від 05 березня 2019 року № 769,  Вас повідомлено про подання заяви та повного пакету документів відповідно до пункту 8.1 Порядку, а також записано на прийом у відділення «Замостя 2-й поверх» на 11:40 год. 30.09.2020 р., талон №30.

Згідно вищезазначеного Порядку для  одержання щорічної одноразової матеріальної допомоги дітям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС до Дня святого Миколая уповноважений представник дитини загиблих (померлих) учасників АТО/ООС звертається до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад, міст обласного значення за місцем реєстрації з відповідною заявою до 01 жовтня поточного року.

 До заяви додаються:

  • копія документа, що посвідчує особу громадянина України (з пред'явленням оригіналу) уповноваженого представника;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті) уповноваженого представника;
  •  копія свідоцтва про народження дитини;
  •  копія посвідчення «Член сім'ї загиблого» або довідка про встановлення статусу — для дітей віком до 16-ти років;
  • копія свідоцтва про смерть (з пред'явленням оригіналу);
  •  довідка про причину смерті, яку надано лікувальним закладом.

Органи соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення забезпечують інформування уповноважених представників дитини про обов'язкове подання необхідних документів, зазначених в пункті 8.1 Порядку, до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення за місцем реєстрації проживання або перебування.

Органи соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення при зверненні уповноваженого представника дитини формують справи заявників та подають повний пакет документів до 15 жовтня поточного року Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Вкладення