(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
20 листопада 2013

​скажіть будь ласка , чи передбачено штрафні санкції адміністрації, за порушення прав мекашканців, та порушення закону про паління у громадсських місцях, а саме-- за встановлення місць для паління саме на парадному вході житлового будинку із кількістю мешканців біля 600 чоловік, переважна частина з яких є діти та жінки з немовлятами.??

Відповідь:
29 листопада 2013

На Ваше звернення від 20.11.2013р. щодо відповідальності за тютюнопаління в громадських місцях повідомляю наступне.
Згідно з п.6.14.1. Правил благоустрою території міста Вінниці затверджених рішенням Вінницької міської ради від 01.03.2011р. №104 забороняється куріння тютюнових виробів на робочих місцях та в громадських місцях (за винятком місць, спеціально для цього відведених), а саме:
1) в будівлях, спорудах (їх частинах), які доступні або відкриті для населення вільно чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди;
2) у тунелях і підземних пішохідних переходах;
3) на стадіонах;
4) у ліфтах і таксофонах;
5) на територіях закладів освіти, у тому числі дитячих комбінатів, шкіл, вищих та середніх навчальних закладів;
6) на територіях та безпосередньо поряд з територіями дитячих майданчиків, дитячих розважальних атракціонів, майданчиків для відпочинку та дозвілля;
7) у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.
Відповідно до ст.175-1 КУпАП куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом, а також в інших місцях, визначених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення на винну у скоєнні адміністративного правопорушення особу складається протокол про адміністративне правопорушення за розглядом якого уповноваженим органом виноситься постанова про накладення адміністративного стягнення.
Крім того, повідомляю, що гуртожиток  по вул. В. Порика, 43  знаходиться на балансі та обслуговуванні ДП ЖЕК «Маяк» ПАТ «Маяк», до комунальної власності м. Вінниці він не переданий.
За інформацією директора ДП ЖЕК «Маяк»  Гончара А.А., враховуючи Ваше звернення виконана така робота:
- проведені профілактичні бесіди з мешканцями гуртожитку про заборону куріння в громадських місцях;
- перенесене місце для куріння;
- в приміщенні ДП ЖЕК  «Маяк» оновлена  наочна інформація про заборону тютюнопаління в гуртожитках;
- відправлений лист на ім’я начальника Вінницького міського УМВС України у Вінницькій області щодо спрямування патрульної служби та дільничного інспектора на перевірку гуртожитку в вечірній час на виявлення фактів тютюнопаління.

Вкладення