(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
17 вересня 2020

Шановний Сергію Анатолійовичу! Звертались до Вас  28.08.2020 №І-01-80173 щодо підключення інженерних мереж в муніципальному житловому будинку по вул. Маяковського 138-Б та неякісно виконаних робіт, але отримали неповну відповідь від департаменту економіки і інвестицій, оскільки було проігноровано одне з питань. Хотілося б побачити коментар стосовно неякісно виконаних робіт на відкритих балконах будинку, є проблеми з водовідведенням на відкритих пожежних балконах, дренажна система на балконах відсутня - при дощах балкони можна використовувати як басейн, потім вся вода протікає до квартир, які прилягають до цих балконів, та на сходовий марш. Влаштування дренажу (отвори, які зробив забудовник) ситуацію не виправило, так як ухил плитки на цих балконах відсутній взагалі. 

Будинок новий і таких проблем мати не повинен, якщо цю ситуацію не виправити - в подальшому буде гірше, так як будуть зіпсовані ремонти. На жаль, не можна прикріпити фото.  Склалась ситуація, коли мешканці нового будинку, зданого в експлуатацію цього року, повинні за власний рахунок в терміновому порядку усувати недоліки, створені забудовником. Голова ОСББ вкотре ініціює питання щодо монтажу вікон за кошти мешканців (що є немалою сумою, враховуючи, що частина мешканців робить ремонт, а інша – виплачує кредит за купівлю житла), оскільки проектною документацією монтаж вікон в будинку не передбачений і Фонд всяко ігнорує нашу проблему.

Виникає питання – скільки ще разів нам доведеться виправляти помилки, здійснені при проектуванні і будівництві, власним коштом? Ми вже навіть не скаржимось на висоту кімнат в квартирах (2,50 м замість заявлених 2,80 м) та криво встановлені неякісні вікна, які важко відкриваються.

Просимо відреагувати на нашу проблему та перевірити якість виконаних робіт на балконах, а також роз’яснити правомірність встановлення вікон на цих пожежних балконах, адже це також може запобігти виникненню подібної ситуації в сусідньому будинку (2 черга), де завершується виконання будівельних робіт і можуть виникнути аналогічні проблеми. Відповідь:
07 жовтня 2020

За дорученням міського голови Ваше звернення щодо неякісного виконання будівельних робіт з будівництва балконів в житловому будинку по вул. Маяковського, 138-Б розглянуто. За результатами повідомляю наступне.

Згідно єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів зареєстровано сертифікат про готовність об'єкта до експлуатації від 10.03.2020 року №ВН 162200700437 за вищевказаною адресою.

Окрім цього інформую, що статтею 884 Цивільного кодексу України врегульовано питання, пов'язані з гарантією якості у договорі будівельного підряду. Зокрема, гарантійний строк становить десять років від дня прийняття об'єкта замовником, якщо більший гарантійний строк не встановлений договором або законом.

Крім того, департаментом економіки і інвестицій направлено лист до ТОВ «Муніципальний фонд управління та фінансування будівництва» щодо надання роз'яснення з приводу неякісного виконання будівельних робіт з будівництва балконів в житловому будинку по вул. Маяковського, 138-Б.

Вкладення