(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%9D%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
17 вересня 2020

​Добрий день , Володимире Миколайови! Хочу звернути Вашу увагу на благоустрій алеї, яка знаходиться вздовж вулиці Стрілецької  від 45 заводу до церкви. Чи є в плані по реконструкції дана алея? В цьому районі живе багато людей , а місця для відпочинку немає. для початку поставити хоча б лавки для відпочинку і сміттєві урни. 

Дякую за розуміння.


Відповідь:
02 жовтня 2020

Повідомляємо, що Вінницькою міською радою було розроблено комплексний план реконструкції Замостянського району м. Вінниці. Першим етапом було проведено реконструкцію вул. Замостянська від просп. Коцюбинського до
вул. Стрілецької. Другим етапом відбудеться капітальний ремонт елементів благоустрою по вул. П. Запорожця (між вул. Некрасова та територією СК «Нива»). Наступним етапом будуть проведені роботи по реконструкції вул. Стрілецької з комплексним благоустроєм алеї по даній вулиці.

На даний час, на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою було виготовлено проектно-кошторисну документацію реконструкції вул. Стрілецької (від вул. Замостянської до вул. Тімірязєва) в м. Вінниці.

Вкладення