(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
16 вересня 2020

​ Звертаюся до  Вас  стосовно  жахливої  роботи  марщруту №29 А  Пирогово-Залізничний вокзал.Інтервал між  маршрутками  становить  50-60 хв. Сьогодні  16.09.20 на  маршруті  працювало  всього  три  автобуси.  Це  при  тому ,що для  мешканців  вул Комарова це  єдинний  транспорт, щоб  добратися  до  лікарні чи  вокзалу.  Не  іздівайтеся  над  людьми, передайте  маршрут іншому  добропорядному  перевізнику, або  пустіть як  було раніше  по   вул. Комарова мащрут 18 А.  Сподіваюся  на Вашу  допомогу, що  мешканці  вул Комарова  відчують  комфортне   життя  у  нашому  місті.

Відповідь:
07 жовтня 2020

Ваше звернення щодо роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №29А «Пирогово – Залізничний вокзал» опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами опрацювання повідомляємо наступне.

В даний час на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №29А «Пирогово – Залізничний вокзал», працює 5 автобусів з інтервалом руху 25-30 хв.

Дана кількість рухомого складу, їх інтервал руху та режим роботи відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку.

Факти нестабільної роботи автобусів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №29А «Пирогово – Залізничний вокзал» були пов'язані через технічну несправність рухомого складу, внаслідок чого порушився графік руху та  збільшився інтервал руху.

Одночасно повідомляємо, що приватних перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі  №29А «Пирогово – Залізничний вокзал» попереджено щодо неухильного дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху, особливо у години «пік».

Також повідомляємо, що на сьогоднішній день на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №18А «Західний автовокзал – Пирогово – Аграрний університет» працює 6 автобусів з інтервалом руху 8-15 хв. Схеми руху даного маршруту, їх інтервали розроблено відповідно до пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

Враховуючи вищезазначене, для внесення змін до схеми руху автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі  №18А «Західний автовокзал – Пирогово – Аграрний університет» немає підстав.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам вибачення за незручності, що сталися з Вами при користуванні громадським транспортом міста Вінниці.

У разі наявності додаткових питань, звертайтеся у відділ транспорту та зв'язку департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради за телефоном (0432) 59-51-35.

 

 

Вкладення