(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9%20%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
16 вересня 2020

Шановний Сергію Анатолійовичу!

        

         Від імені співвласників багатоквартирного житлового будинку №64 по 1-му пров. Київському звертаюсь до Вас для отримання допомоги у вирішенні наступного питання:

            Станом на сьогодні співвласники багатоквартирних житлових будинків №64 та №66 по 1-му пров. Київський користуються однією мережею централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання, при цьому практично весь транзитний трубопровід, який постачає вказані послуги співвласникам будинку №66 пролягає через підвальні приміщення нашого будинку.

            Стан зазначеного трубопроводу є далеким від ідеального та постійно потребує проведення ремонтних робіт в тому числі сезонних робіт з підготовки до опалювального періоду.

Суть проблеми полягає в тому, що, як вже зазначалось, переважна частина транзитного трубопроводу пролягає через наш житловий будинок, вимоги щодо його технічного обслуговування також покладають на нас. При цьому співвласники житлового будинку №66 по 1-му пров. Київський, потреби яких фактично забезпечує вказаний трубопровід, нести витрати на його утримання відмовляються.

Додатково варто наголосити що мережа централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання наших будинків є розбалансованою, в результаті чого якість послуг які отримують співвласники житлового будинку №64 по 1-му пров. Київський значно нижча ні тих, які отримують співвласники будинку №66.

            Такий стан справ не влаштовує співвласників нашого будинку, особливо враховуючи те, що транзитний трубопровід не обслуговує співвласників нашого будинку та не є нашим спільним майном.

            З огляду на вищенаведене прошу Вас посприяти співвласникам житлового будинку №64 по 1-му пров. Київський у від'єднанні житлового будинку №66 по 1-му пров. Київському від системи централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання нашого будинку та включити вказані роботи в план робіт на 2021 рік (після закінчення опалювального періоду 2020-2021рр.) та провести їх за кошти міського бюджету.

          

 

З повагою,

Голова правління

ОСББ «Перший Київський 64»                                            Л.С. Мартинова


Відповідь:
01 жовтня 2020

Ваше звернення щодо роз'єднання єдиного вводу теплових мереж на два житлові будинки №64 та №66 по пров. 1–му Київському, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

Реконструкція теплових мереж та трубопроводів гарячого водопостачання від ТК-24 до ТК-25 з перепідключенням житлового будинку 1-й пров. Київський, 66 від ТК-25 буде пропонуватися для включення до переліку об'єктів
«Програми капітального будівництва на 2021 рік».

Про результати прийнятого рішення Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення